Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
Stabilność systemu (żadnych betatestów na użytkownikach przy wydawaniu kolejnych psujących coraz inne rzeczy poprawek niby nowego systemu). Aparaty, wydajność, możliwość rozbudowy o dodatkową pamięć, wyjścia słuchawkowe, niedrogie zestawy do szybkiego ładowania (w komplecie), akcesoria (w komplecie)


@xandra: I połowy z tych rzeczy nie uświadczysz na tym dziadkowym Galaxy S1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ten telefon był wykonany z gównolitu, obudowa pękała od patrzenia i nie
  • Odpowiedz
@xandra: Problem z Tobą Xandra jest taki, że "wydaje" Ci się, że coś wiesz, ale w praktyce #!$%@? wiesz. Zarządzam zasobami IT w małym przedsiębiorstwie. Do MDMa mam podłączone prawie 100 iPhonów i 50 urządzeń z Androidem. Zgadnij na których jest większy problem z zastosowaniem polityki przedsiębiorstwa?

Niestety, w profesjonalnych zastosowaniach, urządzenia Apple zostawiają Androidy daleko w tyle. Ale po co ja to piszę, skoro odpowiadam na post osobie, która
  • Odpowiedz
@sz__po: No i co mi do tego, że wybierasz kijowe telefony? A może miałeś umowę z dilerem jakimś? Bierzesz niby przed obniżką cen, a potem dzielicie się kasą? Jak zrobili z iPadami w Sejmie? xDDD

Wskaż mi przewagę iOS nad Androidem, poza odrobinę lepszą kontrolą aplikacji w sklepie? Wymień choć pięć rzeczy...

Poza tym po co mi beta, albo nawet alphasystem w którym wszystko się psuje?
  • Odpowiedz
@Aleksandra2000: I bardzo dobrze dla Ciebie. Ostatnio też szukałem telefonu w takiej kwocie i da się kupić coś sensownego. Tylko że tutaj najważniejszy jest fakt, że jesteśmy inni i ktoś może dostrzec różnicę miedzy telefonem za 600 czy za 2000zł.
  • Odpowiedz
@xandra:
Ludzie nie kupili nowych ajfonów, bo za 30$ dostali nowe życie swoich starych ajfonów, które dalej bardzo dobrze działają.
Ergo: stagnacja w rynku jest na tyle duża, że teraz jak kupujesz telefon to patrząc na 5000zł które musisz #!$%@?ć w nowe japko, czy 3000 w samsunga, to boli dupa, bo telefon to gównozabawka która jak spadnie to 2,5k albo 1,5k pójdzie się #!$%@?ć.
Główna przyczyna małej sprzedaży Apple to
  • Odpowiedz
Zdjęcia są podobno na poziomie starego google pixela 2


@Purpurka: Mówię z własnego doświadczenie bo posiadam OnePlus 6. Zdjęcia są bardzo dobre.
Poziom Google Pixel 2? Trudno to ocenić, ale fotki w GP2 były na tyle dobre, że to chyba żadna ujma. No Google Pixel 3 robi lepsze, jeśli tak to porównujesz... Ale nadal trudno powiedzieć, że OnePlus #!$%@?ł z aparatami. A nawet przeciwnie bo bo 5t robił gorsze foty,
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: No to je wymień, tylko żeby one miały sens. Tylko pięć rzeczy, to takie trudne? xDDD Tylko, takich, których nie ma od lat w Androidzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamtag:
Nikt z innych producentów celowo nie spowalniał urządzeń żeby "wytrzymywały dzień" obniżając wydajność.
Wpadki to co innego. Note 7. Wyginający ip6. Itd, itd.
Ja mam telefon z androidem, bo nie wydam nigdy tyle kasy na nowy telefon (5k? serio?), uważam po prostu że kogoś #!$%@?ło jak tyle chce wydać, ale cóż, jego hajs i mi to wisi. Jak spadnie i się zniszczy to dużo pieniędzy straci. I tyle. System
  • Odpowiedz