Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
@jestem_na_dworzu: Napisałam:

od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę

ale spokojnie, jeszcze poleci na dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inwestorzy na pewno się ucieszyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sexlord: Szkoda, że normalne tv nie mają airplay i trzeba kombinować. Możesz "od ręki" podzielić się np. zdjęciem? I nie mówię o wystawianiu w chmurę, bo to nie jest "od ręki".
  • Odpowiedz
@xandra: ios jest dla ludzi którym nie chce się raz na trzy dni szukać nowego rooma, instalować systemu, zgrywać apek z dysku, robić backupów wszystkiego, usuwać reklam, instalować jakiś doktorów, czyścić ramu - debile co mają za dużo kasy od rodziców i nic nie umią, nawet pewnie linuksa nigdy nie stawiali na okapie kuchennym
  • Odpowiedz
@xandra: Odnosnie bezpieczenstwa to Apple jest znacznie lepsze pod tym wzgledem. W Polsce nie bylo ani jednego przypadku kradziezy danych czy tez wlaman na konta bankowe dokonanych poprzez Iphona, tylko Android. Sam korzystalem tylko z Samsungow i Sony ale tylko z flagowych, bo reszta modeli to jest jakas masakra; juz po roku taki telefon czesto nadaje sie do wyrzucenia bo laguje. Bylem tam i przezylem tani model Samsunga i nie
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: O czym to piszesz? Po co mi nowy ROM? Większość apek działa na androidzie 4.4 (ma 8 lat) System reinstaluje się sam w razie potrzeby (Recovery dwa kliknięcia), nikt nie instaluje apek z dysku, kupione, ściągnięte są zakładce Moje aplikacje i instalują się jednym kliknięciem, to samo dotyczy kontaktów (automat). SMSów, zdjęć reinstalka nie rusza. Adblock wszystko blokuje, i jak myślisz to syfu nie ściągniesz. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś
  • Odpowiedz
@xandra:

Zrozum, ja jestem użytkownikiem pro, Apple kieruje swoją ofertę do kompletnych nieogarów


Dla Ciebie zapewne uzytkownicy win sa tak samo nieogarami, bo tylko linux. Wg tego co piszesz tylko ludzie z branzy IT sa godnymi nazywania pro, a cala reszta to lamusy. Szkoda, naprawde szkoda, ze masz takie waskie
  • Odpowiedz
@xandra: #!$%@? mam 2 letniego iphone SE, wlasnie za momencik wsadzam sima w nowego Xa, loguje się i mam wszystko na swoim miejscu. Zrobisz tak na jakimś samsungu albo innym #!$%@?? Dlaczego ludzie na wyzszych stanowiskach w wielkszosci firm sa zawsze wyposazani w iphone? Wyobrazasz sobie jakiegos managera albo #!$%@? CEO z xiaomi w rece ktory usiluje nieskutecznie odebrac wazny telefon ale nie da rady bo akurat android #!$%@? jakis
  • Odpowiedz
Dla Ciebie zapewne uzytkownicy win sa tak samo nieogarami, bo tylko linux.


@Wloczykij2: Używam obu systemów. Każdy ma swoje zalety.

To Twoja opinia, a nie fakt, a na takich tu sie skupiamy.

Moja opinia jest z
  • Odpowiedz
@waskizlo: Pewnie ze zrobisz. Masz aplikacje Smart Switch od tego. Mozesz zrobic przejscie z kazdego telefonu. Ja tak robilem z Sony na Samsunga czy tez z Samsunga na Samsunga. A odnoscie prezesow to nie znam wielu CEO, ale generalnie oni zawsze byli grupa doecelowa Apple wiec nie ma sie co dziwic. Juz od lat 80 Apple stwialo bardziej na prestiz.
  • Odpowiedz