Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: Airplay działa w oparciu o ethernet czyli musisz dać dostęp cumplowi do swojej WiFi, miracast natomiast jest to bezpośrednie połączenie w zasięgu.... i teraz wiesz dlaczego czasem TV w jakiś saturnach wyświetlają inne treści niź reklamowe.
  • Odpowiedz
@sexlord: Niestety wszystkie te sposoby albo wymagają dostępu do wifi (airdrop) albo strata jakości zdjęcia (face time). I mówimy tu wyłącznie o zdjęciach, a ja np. dwa tygodnie temu miałem taki przypadek: kolega (iphone) kupił bilet lotniczy innemu koledze (android). Spotkali się na lotnisku i miał mu ten bilet przesłać. Ile się namęczyliśmy z siecią zanim to przeszło (lotnisko teneryfa). Jak by mogli to pyk po BT i koniec. Właśnie
  • Odpowiedz
@xandra: dobra Apple mamy już załatwione, że to gówno przepłacone a ludzie debile sie nie znajo. Co będzie następne, może motoryzacja? Ohoho! Tam to dopiero jest niewiedza, Oplem Corsą za 60k można sie tak samo przemieścić z punktu A do B jak wypasionym Audi A8 za 300k i ludzie przepłacajo i kupujo te Ałdi!!!! Serio #!$%@? lidzie nie są debilami, jeżeli ktoś coś kupuje, uzywa i mu sie podoba to
  • Odpowiedz
Airplay działa w oparciu o ethernet czyli musisz dać dostęp cumplowi do swojej WiFi


@sexlord: no i to wydaje się całkiem sensowną technologią, ale w twoim przypadku właśnie problem jest z dostępem do WiFi - trochę upierdliwe, bo hasła do wifi przeważnie nie są proste.
  • Odpowiedz
Natomiast airplay to na tel wciskam wyslij na ... i tyle.


Wloczykij2: a jak to jest gdy przychodzi do ciebie kumpel z iPhonem? Bo chyba nie może sobie puścić dowolnej muzy na twoim głośniku?!

@mr_hammerer: moge sie sparowac z tym glosnikiem normalnie i se puscic dowolna muze, np Krawczyka
  • Odpowiedz
facetime nie obcina jakości obrazu, który jest jako załącznik. Airdrop nie wymaga tej samej sieci WiFi bo to jest połączenie direct miedzy urządzeniami.


@sexlord: o to jest dobre, ale niestety zamknięte. Szkoda, że nie dogadali jakiegoś standardu.
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: Jeżeli masz daną osobe w kontaktach i zaznaczoną opcje dzielenia się hasłami wifi to wyskoczy popup ze annon chce się połączyć do sieci do której znasz hasło i czy chcesz żeby się połączył... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waskizlo: Pisałam już o tym. O ile w przypadku elektroniki takie zawyżanie cen zdarza się tylko w przypadku Apple i świrów od audiofilii, to w modzie jest bardziej popularne. Można coś mieć, bo jest ładne, ja to rozumiem, droga torebka, szpilki. Sprzęt Apple brzydki nie jest (pomijając ostatnie Xy). Ale to, że coś jest drogie, wcale nie oznacza, że jest warte swojej ceny. Apple to nie jest produkt premium, to
  • Odpowiedz
Jeżeli masz daną osobe w kontaktach i zaznaczoną opcje dzielenia się hasłami wifi to wyskoczy popup ze annon chce się połączyć do sieci do której znasz hasło i czy chcesz żeby się połączył... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sexlord: ooo no i to jest zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: w ekosystemie Appla wszystko jest dosyć proste problem zaczyna się na stykach windows czy android. Chcesz miedzy dwoma windowsami przerzucić film? szukaj pendraka albo zrob siec adhoc a potem baw sie ustawieniami smb. Mac? Docelowy wchodzi w zakładkę Airdrop co sprawia ze jest wykrywalny a zródłowy przeciąga na jego avatar katalog z filmem. Jeżeli to jest w miarę nowy mac to ma Airdrop2 czyli WiFi jak start to Airdrop1
  • Odpowiedz
@Purpurka: Owszem Samsungowi też się zdarzyły wpadki. Ale Apple ich ilością bije wszystkich na głowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: jasne, bo wycofanie z rynku urządzenia w kilka miesięcy po premierze ze względu na liczne przypadki wybuchających egzemplarzy to tylko lekkie potknięcie - gdzie mu tam do dających się wygiąć iphone 6 xD
  • Odpowiedz
@xandra: Ty przeczysz sama sobie xD to rozumiesz, że można ogólnie przepłacic jak sie komuś coś podoba ale nie w przypadku Apple? Macbooki sa np bardzo ok do produkcji muzycznej NO ALE FAKT DEDYKOWANEJ KARTY NIE MA A XIAOMI MA
  • Odpowiedz
@xandra: kazdy ma telefon jaki chce, co w tym zlego? Dla ciebie minusem jest brak wykrywalnosci iPhone jako usb, mnie to nie przeszkadza bo mam telefon w ktorym dziala wszystko jak trzeba. Zyj i daj zyc innym.

PS. jestes debilem ;)
  • Odpowiedz
@xandra: Nawet jak nie ma detykowanego GPU to dzięki temu, że masz złącze Thunderbolt podpinasz rtx2080 jako egpu i wtedy ona służy do grania czy renderowania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do linuxa to ja chce żeby działało na 100% szybko a nie jakieś półśrodki gdzie przy aktualizacje dostane kernel panic.
  • Odpowiedz