Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
@xandra: argument typu 'a bo ten to tez jest zly, paaanie!'. Nigdzie nie pisalem, ze apple nie ma czegos za uszami, ma to wiekszosc takich korpo jak pisalem. Pisalem tylko w odniesieniu do JAKOSCI softu + hardware a polityke to zostawiam, bo duzo z tego to tylko domysly badz plotki od pseudodziennikarzy...
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: To akurat poważny magazyn, nie szmatławiec pokroju Faktu ¯\_(ツ)_/¯

@sosn: A teraz wyobraź sobie, że policja chce spacyfikować kogoś, wcale nie zamachowców, jest jakaś akcja i co? Ktoś dostanie bęcki, ale nikt nic nie nagra. Postaw się w tej sytuacji. Mnie nagrywanie nie przeszkadza.

@alvaro1989: Kup za gotówkę, jak cię stać, a nie cebulisz jak Janusz z CebulPolu xDDD

@czuczupikczu: Nie mów o
  • Odpowiedz
@xandra: to może powinnaś używać sprzętu zanim zaczniesz wypisywać swoje głupoty. Widzę tylko wielki ból dupy z Twojej strony i brak znajomosci tematu.
  • Odpowiedz
@xandra: wszystkie te przyklady, ktore podajesz so moocno subiektywne, to jest tylko Twoje widzimisie. Przyklad ze spacyfikowaniem kogos i fakt, ze taki nagrywajacy dzban moze Cie uratowac XD no piszesz teraz powiesc pt 'co nazmyslac zeby dowalic apple'.

Dla mnie jakos soft + hardware jest swietna i mowie to jako osoba, ktora wiele lat korzystala z roznych tel na androidzie.
  • Odpowiedz
A teraz wyobraź sobie, że policja chce spacyfikować kogoś, wcale nie zamachowców, jest jakaś akcja i co? Ktoś dostanie bęcki, ale nikt nic nie nagra. Postaw się w tej sytuacji.


@xandra: A weź podeślij link do tej rewelacji - przyznam że mnie zaciekawiłaś. Na jakiej technologii miałoby to działać? Bluetooth? WiFi? Ale znowu - czy Android może tu być lepszy? Skoro Apple takie coś robi to raczej nie z własnej
  • Odpowiedz
@borjaki: ja w to nie wątpię. W tym wszystkim chodzi o to, że skoro 3-letni telefon dobrze działa, to bardziej opłaca się wymienić baterię niż kupować nowy telefon. I stąd spadek w sprzedaży. Obecnie w smartfonach nie ma takich rewolucji jak te 5 lat temu. W iPhone poprawił się aparat, ekran i dodano Face ID. Poza tym, o ile ktoś nie jest smartfonowym freakiem, to nie odczuje większej różnicy.
  • Odpowiedz
@xandra: no i tym samym pokazałaś ze nie wiesz jak funkcjonują firmy i jak wyglada prawo podatkowe czyli odpisy amortyzacyjne, maksymalna wartość która możesz wrzucić w koszty itp. Nie masz wiedzy na oko na żaden temat, jedyne co to sypiesz swoimi opiniami które uważasz za absoluty i prawdy objawione.
  • Odpowiedz
@malykopareczek: przy samsungu s4 mowienie, ze 'dziala' i lepiej baterie wymieniec to gadanie na wyrost. Telefon polozony obok iphona 6 po prostu lezy i kwiczy. On nie daje rady obslugiwac nowszych aplikacji, krztusi sie przy kilku odpalonych aplikacjach.. Chodzi, ale wolno. I tutaj jest zasadnicza roznica. Akurat s4 mialem i po takim czasie to szrot, z ktorego nie da sie komfortowo korzystac.
  • Odpowiedz
@xandra: za swoje pieniądze kupuj co chcesz wara mi od tego. Zawsze się znajdzie jakieś urządzenie co ma coś lepszego niż iPhonie ale to właśnie iPhonie zdaje się być najlepsza kompozycja wszystkich czynników. Sam mam im wiele do zarzucenia ale jak ma się nie tylko iphony ale np tez maka i Apple TV to dzięki jednemu ekosystemów można robić łatwo takie rzeczy gdzie na androidzie czy windowsie nie zrobisz
  • Odpowiedz
@xandra: no i znowu, to jest twoja opinia, że lepiej jest brać za gotówkę. Znowu bardzo przejmujesz się innymi. Skup się na sobie, kupuj sobie za gotówkę, nie bierz aut w leasing i przede wszysktim trzymaj się z daleka od Apple.
  • Odpowiedz
@borjaki: ja mam IP 6 i otrzymuje aktualizacje system działa sprawnie a gdzie jest samsung s4 wydany w tym samym roku?


@sosn to co piszesz jest nieprawdą. IP6 mial premiere we wrzesniu 2014r. Samsung wydaje flagowce w Q1 co roku. Q12013-S4, Q12014-S5 , Q12015-S6. Jesli wiec chcesz porownywac IP6 to najblizej mu do premiery GS6. S6 dostal Androida 7 na ktorym dziala dobrze. Dostaje tez co miesiac update security
  • Odpowiedz