Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piszesz o sobie jako o osobie obeznanej z technologiami, a w 2019 chcesz podłączać kablem telefon do komputera. Po co?


@985d4fqa8vds4dd488: Żeby go naładować? Na Androida też są chmury, wystarczy pCloud ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra:

- jak inaczej zdobyć wartościowy feedback dotyczący systemu, jak nie poprzez użytkowników, którzy dobrowolnie uczestniczą w testach specjalnie by polować na błędy? To samo robi się w grach.

- aparaty? Gdzie? Jedyny aparat konkurujący to Pixel 3 i ew Note 9, czyli półka cenowa ponad 3000 zł, a nie te twoje mityczne
  • Odpowiedz
Nawet nie chce mi się ich wymieniać, wystarczy wspomnieć o nagminnych kłopotach każdego modelu jaki się pojawi, i tak jest z KAŻDYM modelem.

@xandra: buhahahahahhah nagminne kłopoty. XDE. Jakie to kłopoty, wymień jeden, JEDEN, 1, ! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
mówiłeś o kumplu co przychodzi i na głośnik wysyła :)


@Wloczykij2: to już zostałem objaśniony, ale wbrew temu co piszesz, podobno nie może wysłać sobie na głośnik tego co chce (co byłoby baaardzo słabe, sąsiadowi non stop puszczałbym jakieś dziwne kawałki ;)).
  • Odpowiedz
@sosn: Tak jakby trochę pominąłeś projekt Prism który podpisało również Apple jak i Google.Nie ma znaczenia,czy napiszą,że jest super strzeżony przez to,że ma dużo opcji poblokowanych-wszystko kręci się wokół internetu oraz Google.Prywatność prywatnością,masz FB/MSG/INSTA/SNAPA na Iphone jesteś tak samo identyfikowany jak i na Androidzie,mógłbym rzec,że nawet bardziej bo Iphone'a jednak kupują ludzie których stać a więcej jest chyba globalnych terrorystów czy państwowych terrorystów bogatych niżeli biednych,a white/grey/black hat,hobbysci i inni
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster ba, nawet jak ktoś dał się przekonać i zainstalował iTunes na swoim komputerze to Ty podpinając urządzenie pod nowy PC miałeś formatowane urządzenie xDDDD

tak było na iPhone, najgorszy telefon jaki miałem.
  • Odpowiedz
@command: A możesz po polsku? By wyłapałem że serialem chcesz udowadniać jak działa świat. Oraz że obie firmy podlegają pod amerykańskie prawo.
  • Odpowiedz
Bardzo niefajną sprawą w iPhonach jest brak możliwości transferu plików za pomocą BT z użytkownikami Andrioda. nawet nie zliczę ile razy zdarzyła mi się sytuacja gdy mi to doskwierało.
Kolejnym minusem jest iTunes... jeśli chodzi o mnie ten program to dramat, jest strasznie nieintuicyjny i zagmatwany, transfer plików mp3 do łatwych nie należy.
Posiadając iPhona często irytowała mnie ograniczona możliwość personalizacji, jak np. zmiany położenia ikon na pasku kontroli czy jakoś tak,
  • Odpowiedz