Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
@xandra: Kilka słów ode mnie.
Bardzo lubię produkty Apple, w moim przypadku świetnie dopełnia się cały ekosystem i właściwie potrzebny mi jest on do pracy. Z drugiej strony bardzo nie podoba mi się ich polityka dotycząca cen, trudności z naprawą i to że w rocznym iPhonie już pada mi bateria.

Dlatego wpis mnie ogólnie cieszy, bo jest szansa że trochę zmieni się polityka apple. Kwestia tylko tego, czy taki spadek
  • Odpowiedz
@sosn: To po prostu wstawka która mało znaczy a nie główny argument.Takie jawne te prawo,że za ujawnienie tego Snowden szukał azylu w Rosji i chcieli go za to zabić i w sumie chyba nadal chcą,jeśli nie rozumiesz takiego prostego tekstu to nie ma sensu z Tobą dyskutować,miłego dnia.
  • Odpowiedz
Zacznij od modelu 1: i wpisuj w google problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xandra: czyli jak z każdym produktem wyprodukowanym przez człowieka. Może zamiast walić takimi truizmami powiesz k swoich doświadczeniach z iphonami, a później odniesiesz się do telefonu który teraz używasz.
Tylko wtedy będziesz wiarygodna, a teraz wypowiadasz się na tematy k których nie masz pojęcia
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Hahaha, jesteś bardzo przekonujący, fanboye cię pokochają. Napisałam, że* *do dziś na 4.4 działa większość potrzebnych aplikacji, choćby apka mBanku**. Ale ktoś tak jak ty czytający bez zrozumienia po prostu tego nie ogarnia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@HypnoSq: ja Cię rozumiem, na studiach kiedy przenosiłem ciagle jakieś pliki na penie czy muzykę jaka słuchałem to mp3 to iphone nie za bardzo się nadaje.

Teraz jednak kiedy raz na rok biorę pen do ręki czy muzyki słucham ze streamingow to dla mnie nie są żadne argumenty przeciw. ITunes nawet nie mam zainstalowanego, bo nie wiem po co, ale pamietam jak kilka lat temu próbowałem to uruchomić to była
  • Odpowiedz
@Wloczykij2 zgadzam sie, właśnie pisze to z perspektywy studenta. No i przyznaje rację że mając więcej niż jedno urządzenie apple, interakcja między nimi jest naprawdę dobra. Windowsowi do takiej daleko.
  • Odpowiedz