Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego ludzie na wyzszych stanowiskach w wielkszosci firm sa zawsze wyposazani w iphone? Wyobrazasz sobie jakiegos managera albo k---a CEO z xiaomi w rece ktory usiluje nieskutecznie odebrac wazny telefon ale nie da rady bo akurat android o--------a jakis cyrk?


@waskizlo: Bo ludzie na wyższych stanowiskach są tak samo nieogarnięci technologicznie jak przeciętna babcia. A lansowanie się ogryzkiem na takich jak ja naprawdę nie robi wrażenia. Co najwyżej uśmieszek politowania
  • Odpowiedz
@waskizlo: i jak się zepsuje to musisz biegać do apple i prosić się o nowy a androida naprawiasz na miejscu w swoim warsztacie przy okazji zgrywasz backupa i aktualizujesz system razem ze zmianą chińskich znaków na niemiecki - w applu sie nie da
  • Odpowiedz
Bo ludzie na wyższych stanowiskach są tak samo nieogarnięci technologicznie jak przeciętna babcia.


@xandra: ja tutaj widzę analogię do wojenki Linux vs Windows. Jestem pracownikiem IT, siedziałem na linuxie 2 lata i podziękuję, wolę mieć wszystko out-of-box w Windowsie 10 i pewność że system podniesie się po wyłączeniu. W linuxie jak nie padające X'y to p---------e się ze sterownikami do sieciówki, drukarek itd.
  • Odpowiedz
@gunwomen: Out of box to masz na Mincie. Działa wszystko, nie trzeba nawet sterowników by mieć akcelerację 3d i to ten sam system na dwóch różnych kompach (nVidia i AMD). Działa zarówno dźwięk, jak i lan, wifi (różne karty), sensory. Jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj lepiej.
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: jeśli ktoś ma iphona lub maka to najszybciej jest airdrop jeżeli jest w pobliżu. Jeżeli dalej a ta osoba ma apple id to przez face time (lub wiadomości wtedy jest w niebieskich chmurkach a SMS w zielonych)
  • Odpowiedz
@xandra: Ale z twojego wpisu i komentarzy bije jakaś bezpodstawna zawiść i chęć dowartościowania się faktem, że nie masz sprzętu Apple, bo on jest dla debili xD I jeszcze próbujesz nieudolnie udowodnić, że jest to sprzęt wybrakowany i niedopracowany podrzucając każdy artykuł o jakiejś niedoróbce, które są targetowanie w takich ludzi jak ty - na siłę próbujących sobie usprawiedliwić kupno Xiaomi, bo te artykuły o każdej p------e o Apple są
  • Odpowiedz
Ale z twojego wpisu i komentarzy bije jakaś bezpodstawna zawiść i chęć dowartościowania się faktem, że nie masz sprzętu Apple, bo on jest dla debili xD


@ZoNKeR: Bo jest. Kiedyś, dawno temu Apple wyprzedzało składaki PC pod względem oprogramowania graficznego i muzycznego, czasem i sprzętu w tańszych konfiguracjach. Niestety to się zmieniło. I to już dawno temu. Apple jest dla cóż... sam ich nazwałeś, którzy wierzą, że ich zabawki z czipem muzycznym za 2 dolary nadają się do muzyki, wierzą, że odblaskowa matryca bez kalibracji nadaje się do grafiki.

Wypowiadasz się też na temat bezpieczeństwa i aktualizacji u Apple, a sama siedzisz na jakimś starym szrocie z Androidem 4.4,

Dałam przykład, że mój stary S1 nadal działa i nie sprawia problemów, śrubuj tego z równie starym srajfoem xDDD I to bez
  • Odpowiedz
@xandra: ja tam się cieszę, niech Apple powoli leci w dół, wtedy będą musieli wreszcie wymyślić coś innowacyjnego żeby się odbić od dna.
Potem skopiuje to jakieś Xiaomi albo OnePlus i będę sobie mógł to kupić siedem razy taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: na mincie wszystko śmiga? xD Chciałem postawić HTPC na minicie i jak uporałem sie z akceleracją 3D na podstawce AM1 (huja się zmieniło od 2004r wszystko trzeba robić ręcznie) to jak zobaczyłem ile musze jeszcze zrobić zeby dzwięk był 7.1 to w-------m to i zainstalowałem windowsa.

Zresztą co ja Ci i Tobie podobnym będe tłumaczyć szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz
Wyobrazasz sobie jakiegos managera albo k---a CEO z xiaomi w rece


@waskizlo: Oj nie znasz ludzi. Już niejednokrotnie pomagałem znajomym przy iPhonach. I tak, są właścicielami firm i prezesami.
  • Odpowiedz
@xandra: bzdury troche, zwyczajnie nie potrzebuja nowych telefonow. te bajki o tym ze kupuja kiedy obnizka na stare... a co rynek wtorny ich interesuje? brak roznic tak jak u samsunga miedzy s7a s10 i ludzie juz tak nie biegaja by kupic nastepne.

szal na fb tez sie troche konczy, to nie te czasy ze coraz to lepsze telefony byly potrzebne bo wczesniejsze mulily.

tak naprawde to rynek najbardziej napedzaja zgubione
  • Odpowiedz
@sexlord: Oczywiście, patrz na to, działa na tym normalnie i płynnie Compiz, specjalnie nie instalowałam sterowników, żeby nie było konfliktów między kartami w różnych kompach. Cinnamon trochę przycina, ale Mate w ramce chodzi.

@acctim: Odnoszę wrażenie, że teraz ekrany pękają od zbyt stanowczego spojrzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

@ddes: I kolejny #falszywyrozowypasek z iOS xDDD
xandra - @sexlord: Oczywiście, patrz na to, działa na tym normalnie i płynnie Compiz,...

źródło: comment_86ZoR5cHtLoWY0mgedz66VIuTWxaZHeI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz