Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
Ty nie masz absolutnie żadnej wiedzy o historii tematów, w których próbujesz zgrywać eksperta.

@ZoNKeR: Nie, nie jestem ekspertem, ale wiedzę na ten temat mam dużo większą niż przeciętny posiadacz ogryzka, jak na przykład ty i już to wielokrotnie udowodniłam. W tym czasie świetnie radził sobie Windows Mobile, moim pierwszym smartphonem był HTC Artemis (wrzesień 2006), który wcale nie był najlepszy i najszybszy. Miałam Worda i Excella. Przeglądarkę WWW, PDF,
xandra - > Ty nie masz absolutnie żadnej wiedzy o historii tematów, w których próbuje...

źródło: comment_rePewaOqVQJj97Ygg8NeG9vTJemwS9pg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xandra

Taki Mint out of box w zasadzie działa na KAŻDEJ konfiguracji PC, problemy systemu,


Pewnie, czyli nie trzeba bawić się w przeszukiwanie sieci, bo coś na gui nie działa.
  • Odpowiedz
Pewnie, czyli nie trzeba bawić się w przeszukiwanie sieci, bo coś na gui nie działa.


@PrzegrywWykopek: Czasy konfiguracji czegoś pod DOSem minęły wraz z... DOSem? x

Bzdura, problemy z linuxem nadal występują i to jest powód dlaczego firmy w IT wola zainwestować w produkty Apple lub nawet Windowsa na maszynach używanych przez IT. Wyjątkiem są serwery i tam Linux rzeczywiście radzi sobie bardzo dobrze.

Nie częściej niż z Windowsem czy MacOS, polecam forum myapple, tam to dopiero się dzieje jak coś nie
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Nie troll, ignorancie tylko piszę z pozycji użytkownika takiego badziewia, które próbowałam używać jak normalny komputer, ale się nie dało. Dopiero jak Linuxa zainstalowałam zaczęło to działać normalnie. i5, 8gb ram, a jedna instancja VBoxa i safari potrafił go powiesić / przymulić pod OSX. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Przecież to jakaś ignorantka xD. Wydaję jej się że coś wie i tutaj może rzeczywiście coś wie w pewnej części. Reszta co wypisuje to po prostu bzdury wyssane z palca, które można łatwo zweryfikować w sieci. Już tylu użytkowników w tym temacie jej wygarniało jakie bzdury pisze to i tak klepie to samo na okrągło zamiast się po prostu douczyć czy doczytać. Podsumowując szkoda strzępić ryja :D. U mnie
  • Odpowiedz
@StaryWilk: Może wyszedłem na buraka i prymitywa. Chcę zwrócić uwagę na to, że szerzenie fake newsów jest także szkodliwe społecznie. https://researchguides.austincc.edu/c.php?g=612891&p=4258046 Jeśli ktoś nie chcę weryfikować źródeł informacji, to ok, możliwe, że nie mam na to wpływu. Wiele użytkowników tutaj reagowało, nie tylko ja, smutne jest to, że osoba która posiada pewną wiedzę informatyczną zachowuję się w taki czy inny sposób. Podsumowując ja nie chcę już się udzielać w tym
  • Odpowiedz
@kamtag: Nie jestem ignorantką, wręcz przeciwnie. Udowodniłam tu wielokrotnie z dowodami, że Apple to od dawna przereklamowany syf, czy ci się podoba czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kamtag: Co ma do mnie niby trafić? Gdzie tu masz fejknjusa? Apple w pół roku straciło na wartości 530 miliardów dolarów od sierpnia 2018 do stycznia 2019, https://www.chip.pl/2018/08/apple-nie-jest-pierwsza-firma-ktorej-wartosc-przekroczyla-bilion-dolarow/ Prosty rachunek, 1,1 biliona do 670 miliardów, a
  • Odpowiedz