Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· biust: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...

źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg

Pobierz
  • 161
@farmaceut: Tylko na moment. Najdłuższy okres recesjii choroby miałam właśnie, gdy nie brałam żadnych leków. Od czterech miesięcy biorę 10 tabletek na dobę, a i tak cały ten czas jadłam, wymiotowałam, a nawet miałam dwie próby samobójcze.
@Verdu: Polecasz jakieś ćwiczenia? Wiem, że przysiady niby pomagają... Nie chcę mieć jednak zadu i uda jak koń. Już ze swoim wzrostem wyglądam jak klacz. XD
@PanNocebo: Dziękuję. :)
@Cineczeq: Bulimia o tyle różni się od anoreksji, że ciężej ją dostrzec, bo czasami sylwetka się dużo nie zmienia. Niektórzy tyją przez wilka (np. jak kogoś stać, by wciągnąc 10 000 kcal na raz, to przez wymiotowanie czy ćwiczenia to tak do końca się tego wszystkiego pozbyć nie da). Zależy to też od rodzaju bulimii. W moim przypadku dużo schudłam na samym początku choroby i tylko dlatego
@adrpan: Właśnie o tym myślę, alw jednak te 5 kg bym jeszcze zrzuciła. Masz może pojęcie, czy ściąganie drewna z lasu i wrzucanie węgla do piwnicy to dobre ćwiczenia na budowanie mięśni? XD Pytam poważnie, bo siłownia jest poza moim zasięgiem.
@peszmerd: Dobrze, że nie widziałeś mnie cztery lata temu. Ciekawe, czy miałbyś odpowiednio duży harpun. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiruscheaw: W tym roku będzie