Wpis z mikrobloga

@sudo_apt_upgrade: Ja wiem, że śmieszny obrazek i też nie chcę specjalnie się tutaj rozwijać i pisać rzewnych komentarzy ale moim zdaniem jakby takie rozwiązanie zostało zaprezentowane w naszych szkołach to wpadłaby piękna lampa bo myślenie poza schematem jest w naszym programie nauczania ściśle zabronione.

Przez takie smaczki zabija się w młodych ludziach zdolność i chęci do samodzielnego myślenia. Szczególnie na przedmiotach humanistycznych, które przecież z definicji powinny stawiać na rozwój ducha,
Ja wiem, że śmieszny obrazek i też nie chcę specjalnie się tutaj rozwijać i pisać rzewnych komentarzy ale moim zdaniem jakby takie rozwiązanie zostało zaprezentowane w naszych szkołach to wpadłaby piękna lampa bo myślenie poza schematem jest w naszym programie nauczania ściśle zabronione.


@Borni: Bzdura, zwłaszcza jeśli chodzi o lekcje matematyki. Każdy matematyk doceni nietypowe rozwiązanie problemu, nawet jeśli niekoniecznie jest tak dobre jak podręcznikowe, ale jest własne. Problem w tym,