Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi ##!$%@? #patologiazewsi
Brat zgubił po pasterce telefon SGS9+, na drugi dzień ogarnął całe to śledzenie, znajdź zgubione urządzenie google itp.
Wskazało mu dokładny adres gdzie telefon jest - podjeżdża pod dom.
- Dzień dobry,
x Dzień dobry
- ma Pan mój telefon
x niemam żadnego telefonu
Brat dzwoni na ten telefon co zgubił, odzywa się dzwonek ( Roling Stones - staisfaction - jego dzwonego) i mówi to mój telefon u Pana słychać
- Nie to jest mój telefon
I ch0ja takiemu kolesiowi zrobisz, dziś pojechał zgłosić na policję - tylko szkoda, że #!$%@? w jakiś sposób rozładował telefon - bo jeszcze w wtorek na aplikacji pokazywał 80% baterii a dziś nie może zlokalizować urządzenia bo rozładowane.
#android
  • 130
@Ravciu: dobry plan xD Ile ty masz lat? 15? Przecież to by było włamanie z napaścią i to gorsze niż #!$%@? jakiegoś telefonu. A mailem tak samo, telefon S6 i włączona opcja lokalizacji. Pokazałem bagietom screena gdzie jest (punkt wskazywał na komis) a za tydzień dostałem papierek ze sprawa zostaje umożona bo #!$%@? maja, no i co im pan zrobisz ¯_(ツ)_/¯
@nulled_: no trochę więcej niż myślisz, a co by powiedział na bagietach? wee Panieee #!$%@?łem mu telefon, #!$%@?ł się na chatę i zabrał.
ps. masz skuteczność swoich bagiet, jak sam tego nie rozwiążesz to zazwyczaj #!$%@? zdziałasz, a taki tel trochę kosztuje. Życia jeszcze chyba nie znasz wystarczająco, żeby wiedzieć, że czasami takie rozwiązania są jedynymi, które przyniosą jakiś efekt :)
@samuraj24: Co będzie płacić?! Sam se przywróci za darmo. Chyba nigdy nie miałeś spertphona z androidem.


@JezusKristus jak przywroci ustawienia fabryczne metoda brute force bez wpisania aktualnego hasla do konta google to nic nke zrobi z tym telefonem, bo po factory resecie wyskoczy okienko ze ma sie zalogowac na ostatnio uzywane konto google.
Bedzie potrzebowal roota, a jak to jakis seba to sam nie ogarnie