Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi ##!$%@? #patologiazewsi
Brat zgubił po pasterce telefon SGS9+, na drugi dzień ogarnął całe to śledzenie, znajdź zgubione urządzenie google itp.
Wskazało mu dokładny adres gdzie telefon jest - podjeżdża pod dom.
- Dzień dobry,
x Dzień dobry
- ma Pan mój telefon
x niemam żadnego telefonu
Brat dzwoni na ten telefon co zgubił, odzywa się dzwonek ( Roling Stones - staisfaction - jego dzwonego) i mówi to mój telefon u Pana słychać
- Nie to jest mój telefon
I ch0ja takiemu kolesiowi zrobisz, dziś pojechał zgłosić na policję - tylko szkoda, że #!$%@? w jakiś sposób rozładował telefon - bo jeszcze w wtorek na aplikacji pokazywał 80% baterii a dziś nie może zlokalizować urządzenia bo rozładowane.
#android
  • 130
  • Odpowiedz
@Benq20: to pisze zażalenie na umorzenie postępowania i bujam się z nimi aż do sądu. Potem #!$%@? się jako oskarżyciel subsydiarny i wygrywam sprawę w sądzie. Ez win
  • Odpowiedz
@samuraj24 czekaj moment ja ni panimaju
Zadzwonił przy nim na ten telefon, telefon w domu ziomka w momencie wykonywania połączenia zaczął dzwonić, a ziomek wypierał się że to jego.
Yyyyyy.
To jest ta słynna zarzutka słabej jakości?
  • Odpowiedz
  • 3
@samuraj24 Nie wierzę w to, jak można być takim dzbanem xD
Trzeba bylo spod domu dzwonić po policję, albo przyjechać z kolegami i wytłumaczyć panu co się stanie jak nie odda.
  • Odpowiedz
Mi jakiegos huawri w holandii murzynka #!$%@?. Tzj zostawilem na siedzeniu, ona to zauwazyla i jak bieglem za autobusem to udawala ze mnie nie widzi,pozniej ktos uzywal mojego telefonu i zalogowal sie na swojego fb xd
  • Odpowiedz