Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi ##!$%@? #patologiazewsi
Brat zgubił po pasterce telefon SGS9+, na drugi dzień ogarnął całe to śledzenie, znajdź zgubione urządzenie google itp.
Wskazało mu dokładny adres gdzie telefon jest - podjeżdża pod dom.
- Dzień dobry,
x Dzień dobry
- ma Pan mój telefon
x niemam żadnego telefonu
Brat dzwoni na ten telefon co zgubił, odzywa się dzwonek ( Roling Stones - staisfaction - jego dzwonego) i mówi to mój telefon u Pana słychać
- Nie to jest mój telefon
I ch0ja takiemu kolesiowi zrobisz, dziś pojechał zgłosić na policję - tylko szkoda, że #!$%@? w jakiś sposób rozładował telefon - bo jeszcze w wtorek na aplikacji pokazywał 80% baterii a dziś nie może zlokalizować urządzenia bo rozładowane.
#android
  • 130
@samuraj24: Co będzie płacić?! Sam se przywróci za darmo. Chyba nigdy nie miałeś spertphona z androidem.


@JezusKristus jak przywroci ustawienia fabryczne metoda brute force bez wpisania aktualnego hasla do konta google to nic nke zrobi z tym telefonem, bo po factory resecie wyskoczy okienko ze ma sie zalogowac na ostatnio uzywane konto google.
Bedzie potrzebowal roota, a jak to jakis seba to sam nie ogarnie

@borjaki Nie wiem jak na nowych
@samuraj24: W takiej sytuacji nie patyczkowałbym się tylko wlazł do tego mieszkania i go wziął. Wątpie czy cwel by zadzwonił na policję zgłosić "włamanie".


@kinlej Dlaczego miałby nie zgłosić? Jest na wygranej pozycji. Bo po pierwsze za reke nikt go nie złapał. Będzie twierdził, że znalazł - do tego ma prawo. Dwa będzie twierdził, że nie wydał telefonu bo nie był pewny, że telefon jest opa. - dzwonienie to nie dowód
@Benq20: to pisze zażalenie na umorzenie postępowania i bujam się z nimi aż do sądu. Potem #!$%@? się jako oskarżyciel subsydiarny i wygrywam sprawę w sądzie. Ez win
Mi jakiegos huawri w holandii murzynka #!$%@?. Tzj zostawilem na siedzeniu, ona to zauwazyla i jak bieglem za autobusem to udawala ze mnie nie widzi,pozniej ktos uzywal mojego telefonu i zalogowal sie na swojego fb xd
@S7-1500: Z tego co rozumiem, typ ich wpuścił. Jak nie no to się nie ruszasz tylko stoisz pod drzwiami, aż miśki przyjadą. Poza tym to w 99,9% straszenie, bo jak typ sobie uświadomi, że jak nie odda to zaraz po prostu przyjedzie mu na chatę radiowóz, to jednak pewnie odda.
Bo po pierwsze za reke nikt go nie złapał. Będzie twierdził, że znalazł - do tego ma prawo. Dwa będzie twierdził, że nie wydał telefonu bo nie był pewny, że telefon jest opa.


@Variv: tak, a op musi być ciotą i na wszytko się godzić XDD

Wystarczy, że OP zjawilby się tam z bratem, a po odmowie wydania telefonu dokonaliby obywatelskiego zatrzymania i zadzwonili na policję,, mówiąc ukradł im telefon.

To
#!$%@? ludzie rozumiecie ze policja nie moze wejsc... Na chate

. Bez powodu ...


@samuraj24: ale ty możesz dokonać obywatelskiego zatrzymania złodzieja, jeśli masz dowody kradzieży.

No chyba, że jednak to nie był dzwonek brata i nie był on pewny że to jego telefon XD
@samuraj24 brat czy ty, teraz już za pozno na obywatelskie zatrzymanie. Idź jeszcze raz i powiedz mu ze będzie mieć takie straty o jakich nawet nie śnił, bym frajerowi fure umazal sprayem każdy element i porysowal, przebił opony, obserwował ile aut itd. Jak mieszkanie w bloku to farba na okna pianka w zamki itd.

Powieez facetowi że jak nie odda to za miesiąc będzie mieć takie koszta że głowa małaa, z frajerami
@samuraj24: Beka to z ciebie a nie z typa. Skąd miał wiedzieć, że to akurat twój telefon a nie np. kogoś z domowników lub gości? Skąd miał wiedzieć, że ktoś z domowników ewentualnie znalazł jakiś telefon? Też bym ci go nie dał.
Jeszcze większa żenada z wypoków którzy piszą hurr durr ZŁODZIEJ! Życzę im, żeby znaleźli kiedyś jakąś rzecz i przyszedł do nich typ wyzywający ich od złodziei.