Wpis z mikrobloga

To co lubię w świętach to przede wszystkim międzypokoleniowe dyskusje przy stole.
Gwar, hałas, wszyscy rozmawiają między sobą. Ale co roku wyróżniają się dwaj najstarsi wujkowie, obaj pasjonaci historii i bardzo przeświadczeni o swojej racji ludzie, ciekawie więc słucha mi się ich dialogów. Ale chyba tylko mi :D
Akurat temat o upadku chrześcijaństwa, dyskusja tak rozgorzała, że już prawie krzyczą. Na co odzywa się do nich Wojtuś lvl 4:
- A może byście się pobawili w króla ciszy?
xD

#dzieci #swieta #heheszki #mniesmieszy
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emilkos8: Już tu jeden Mirek pisał o tym, jak ludzie przekonywali komu bardziej źle i dziewczyna lvl 12 zaorała stwierdzeniem, że ona będzie miała najgorzej bo będzie ich wszystkich grzebać.
  • Odpowiedz
@emilkos8: ja co roku w święta słucham opowieści dwóch kuzynów. o----------i ostre inby na wsi za młodu i uwielbiam ich historie. zawsze pękam ze śmiechu a ich matka tylko krzyczy, że mnie zdemoralizują tym gadaniem. XD
  • Odpowiedz