Wpis z mikrobloga

Nie lubię śmiać się z kobiet, ale moja znajoma z głębokiej polski B, najszarsza z szarych myszek i najnudniejsza z nudnych, przywiozła sobie z roboty w holandii na kwiatkach, najczarniejszego chłopaka jakiego widziałam ja i cała polska B
Po 3 tygodniach zaczęli mieszkać razem (u niej)
Po 11 miesiącach od poznania pojawiła się dzidzia
Po 13 miesiącach chłopak nacieszył się polską i wyjechał
A ta idiotka została z czarnym dzieckiem w głębokiej polsce B i głębokiej biedzie ()
#logikarozowychpaskow
  • 76
W mojej rodzinie też był z czarny z karaibów i ten chociaż pobył z do czasu aż synek skończył 3 lata, ale no też nie był wzorem ojcostwa. Znajoma ma còrke z murzynen, i on ją dość szybko zostawił. Więc wychodzi na jedno..... Nie wchodź w związek z murzynem...
@FeyNiX a to oznacza ze nie oplaca sie wchodzic w zwiazki z litości i się litowac bo po paru latach puszcza sie z każdym, juz kiedys byl o tym artykul jak pewien czlowiek znany medialnie uratowal jedna zamieszkali razem a ona go zdradzala a na dodatek zabila z dwoma kolegami nowopoznanymi a po tym poszli w trojkacik a w sadzie brakowalo jej tego trojkata stwierdziła. Wiec myślę ze trzeba dalej utrzymywac jej
@gansevudei Mnie w tej historii nie zastanawia kolor skóry jeden czy drugi, tylko jak po dwóch miesiącach znajomości można z kimś w ciążę zajść...
Dla mnie to trochę kosmos.

Btw, osobiście nie rozumiem czemu akurat kolor skóry wzbudza takie zainteresowanie, serio to nie średniowiecze. Czy do tej Polski B jeszcze telewizory nie dotarły i nigdy ludzie czarnoskórego człowieka nie widzieli?