Wpis z mikrobloga

Nie lubię śmiać się z kobiet, ale moja znajoma z głębokiej polski B, najszarsza z szarych myszek i najnudniejsza z nudnych, przywiozła sobie z roboty w holandii na kwiatkach, najczarniejszego chłopaka jakiego widziałam ja i cała polska B
Po 3 tygodniach zaczęli mieszkać razem (u niej)
Po 11 miesiącach od poznania pojawiła się dzidzia
Po 13 miesiącach chłopak nacieszył się polską i wyjechał
A ta idiotka została z czarnym dzieckiem w głębokiej polsce B i głębokiej biedzie ()
#logikarozowychpaskow
  • 76
  • Odpowiedz
@gansevudei: mnie to najbardziej zastanawia czy te wszystkie murzyny co spłodzą dziecko są w ogóle ścigani o alimenty? polaka to zawsze będzie ścigać, ale gośść z uk czy innej francji ma w to #!$%@? i nikt nic mu nie zrobi xDD
  • Odpowiedz
Btw, osobiście nie rozumiem czemu akurat kolor skóry wzbudza takie zainteresowanie, serio to nie średniowiecze. Czy do tej Polski B jeszcze telewizory nie dotarły i nigdy ludzie czarnoskórego człowieka nie widzieli?


@alfka: pewnie aby mozna bylo forsować, że czarny to zawsze zostawi. No wiesz, bo oni to byliby lepsi etc. etc.
  • Odpowiedz
Nie lubię śmiać się z kobiet, ale moja znajoma z głębokiej polski B, najszarsza z szarych myszek i najnudniejsza z nudnych, przywiozła sobie z roboty w holandii na kwiatkach, najczarniejszego chłopaka jakiego widziałam ja i cała polska B

Po 3 tygodniach zaczęli mieszkać razem (u niej)

Po 11 miesiącach od poznania pojawiła się dzidzia

Po 13 miesiącach chłopak nacieszył się polską i wyjechał

A ta idiotka została z czarnym dzieckiem w głębokiej
  • Odpowiedz
@gansevudei: Idealna zarzutka, miód na stulejki wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karbostyryl: Czy ja wiem czy taka zarzutka. Coraz więcej widuję kobiet w sklepach z brązowymi dziećmi. Czy są samotne, to nie wiem, jeżeli statystyka z zachodu ma przełożenie, to pewnie częściej niż z białymi partnerami są pozostawiane.
  • Odpowiedz