Wpis z mikrobloga

Nie lubię śmiać się z kobiet, ale moja znajoma z głębokiej polski B, najszarsza z szarych myszek i najnudniejsza z nudnych, przywiozła sobie z roboty w holandii na kwiatkach, najczarniejszego chłopaka jakiego widziałam ja i cała polska B
Po 3 tygodniach zaczęli mieszkać razem (u niej)
Po 11 miesiącach od poznania pojawiła się dzidzia
Po 13 miesiącach chłopak nacieszył się polską i wyjechał
A ta idiotka została z czarnym dzieckiem w głębokiej polsce B i głębokiej biedzie ()
#logikarozowychpaskow
  • 76
@gansevudei: on jest taki chłop z najgłębszej prowinji rolnej, gdzie na piachu jakieś pszenżyto hodowali.

w moich stronach rodzinnych (osrane przemysłowe "wielgie miazdo" z tramwajami otoczone wiochami) to wiochy to straszna Abisynia umysłowa. Nie, nie Abisynia - #!$%@? Północny Sentinel.

Wiocha z której jest mynż to piach, żółty piach, na tym piachu pszenżyto, większość obywateli pokończyła podstawówkę.

Wiocha obok to nawet piachu nie ma, ma za to "recyklera cegieł" - to
Nie lubię śmiać się z kobiet, ale moja znajoma z głębokiej polski B, najszarsza z szarych myszek i najnudniejsza z nudnych, przywiozła sobie z roboty w holandii na kwiatkach, najczarniejszego chłopaka jakiego widziałam ja i cała polska B Po 3 tygodniach zaczęli mieszkać razem (u niej) Po 11 miesiącach od poznania pojawiła się dzidzia Po 13 miesiącach chłopak nacieszył się polską i wyjechał A ta idiotka została z czarnym dzieckiem w głębokiej
@gansevudei: #!$%@?ąc od tej konkretnej sytuacji to jest trochę dla mnie niezrozumiałe jak kobiety potrafią wyśmiewać facetów iż są oni przegrywami bo zaczynają się spotykać z jakimiś dziewczynami ze wschodu a natomiast jak kobieta bierze sobie jakiegoś czarnego faceta to traktuje to jako awans w hierarchii społecznej.

A co do tej konkretnej sytuacji to szkoda dziecka bo już na start w życie będzie miał gorsze perspektywy nie ze swojej winy.