Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie można poznać jakieś fajne, normalne dziewczyny na żywo? Mam 20 lat i chciałbym mieć kogoś bliskiego, to wszystko.
Obecnie jestem zarejestrowany na 3 aplikacjach randkowych XD ale to nie to samo, kto próbował używać tych aplikacji ten wie o czym mówie, jakieś tam lajki dostaje, czy tam pary czy serduszka zależy o której aplikacji mowa, ale zazwyczaj trafiam na jakieś albo puste laski (jak jakaś ma w ogóle opis to jest cud, albo inny niż "netflix, dobre jedzenie, podróże"), albo na księżniczki, które szukają milionera, itd. A ja jestem tylko biednym studentem : /
Wydaje mi się, że nie jest ze mną jakoś tam źle z wyglądem ale mam wrażenie, że przez całe życie nie miałem za dużo kontaktu z płcią przeciwną. Na żadne imprezy do klubów nie chodziłem i nie chodzę, teraz studia informatyczne praktycznie zero dziewczyn, a jak jakaś jest to mają zwykle od kilku do kilkunastu orbiterów, wcześniej technikum informatyczne, tam było dosłownie zero dziewczyn no i także zero imprez, może tylko ze 3/4 koleżanki z gimnazjum.
No i tak się zastanawiam, jakieś kurse tańca raczej odpadają. Może teraz ze względu na porę roku łyżwy? Ale to też tak trochę dziwnie na siłę próbować podbijać do do jakiejś losowej dziewczyny, poza tym tam to się już raczej idzie z kimś. Dalej pomysłów brak. Chyba, że jeszcze ewentualnie jakieś speed dating ale nie jestem do końca przekonany co do tego.
Jest tu w ogóle ktoś kto znalazł kogoś normalnego na jakiejkolwiek aplikacji randkowej i jest z nim/nią teraz w związku?

#zalesie #rozowepaski #tinder #zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdzie można poznać jakieś fajne, no...

źródło: comment_vy1Z6QHSh8xShOBfdhyPIFaWQq6Dvlxg.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie te wszystkie aplikacje randkowe mają duży minus związany z poszukiwaniem. Często jest tak że zanim się doprowadzi do randki jakiejkolwiek to osoby już bardzo wiele o sobie wiedzą i na randce to jest psuty efekt pierwszego wrażenia.. Najlepiej jest poznawać na żywo i sobie aplikacje darować. Na podstawie miejsc możesz znaleźć określone rodzaje osób. Chcesz osobę aktywną, zdrową - moze zacznij biegać w jakiejś grupie, albo jakieś kettle albo
  • Odpowiedz
Najlepszy sposób na poznanie kogoś to ciekawa osobowośc. Ludzi będzie do Ciebie ciągnąc jesli jestes ciekawy. Zacznij czytać, zacznij uprawiac sport, kluby dyskusyjne, kursy tanca. Rób coś zajebistego, a różowe same do Ciebie przylecą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szukaj na żywo. Nie szukaj w miejscach z dużym zagęszczeniem podrywaczy, proponuję odpuścić kluby, dyskoteki, puby. Bądź wszędzie tam gdzie są kobiety, ale takie które czymś się zajmują, żeby ewentualny podryw wyniknął z naturalnego poznania podczas jakiegoś normalnego działania. Może wolontariat? Współpracujesz, coś konkretnego robisz i przy okazji naturalnie poznajesz wolontariuszki podczas wspólnej pracy. Osiedlowe świetlice? Jakieś kursy hobbystyczne? Jak już koniecznie chcesz zacząć od internetu, to może poszukaj grup
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no niestety z opisu wygląda, że dla większości kobiet będziesz niewidzialny. Sam fakt, że masz mało par na portalach świadczy o tym, że wyglądem nie powalasz, w dodatku studia informatyczne praktycznie zmniejszają twoje szansę do zera.

Zanim zaczniesz szukać dziewczyny musisz poznać masę koleżanek aby nadrobić zaległości i nabrać obycia. Najważniejsze to dobrze wyglądać, więc zainwestuj czas w zdrowy tryb życia, ciuchy, fryzjer, siłownia itd.
Postaraj się też wrzucać więcej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poznałem na Tinderze super dziewczynę. Przez chwilę byliśmy ze sobą ale zerwałem bo chciałem wrócić do eks. Teraz od miesiąca jestem z inną dziewczyną i jest super. Mam 20 lat i biedny ze mnie studenciak. Jak nie będziecie #!$%@? to będziecie ruchać elo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem z niebieskim poznanym na portalu randkowym już 1,5 roku jednak wcześniej miałam za sobą wiele rozmów z różnymi typkami, kilka spotkań itp a ten akurat pisał inaczej niż cała dotychczasowa reszta i jakoś tak wyszło, tylko że ja wiedziałam że w realu nigdy nikogo nie poznam bo łapie straszny dystans do facetów dlatego szukałam sobie na necie a np moja przyjaciółka uważa że to straszny akt desperacji więc
  • Odpowiedz
Sam fakt, że masz mało par na portalach świadczy o tym, że wyglądem nie powalasz,


@wykopek12345: Jak masz #!$%@? zdjęcia to nawet jak wyglądasz jak chad możesz mieć mało par.
  • Odpowiedz