Wpis z mikrobloga

@Kasahara: A czy będzie tam słowo wstępu o tym jak poprawnie wykonywać ćwiczenia? Jak oddychać przy siadzie, poprawne spięcie brzucha itp. Myślę że dla zielonych to dość istotne żeby sobie krzywdy nie zrobili ( jak ja np.)
  • Odpowiedz
@ac-130: nawet bez tego ma 12 stron A4 :/ Z takim czymś by było pewnie z 30. A miałem już pełno komentarzy, ze jak dłużej niż 2 strony, to nie będą czytać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kasahara: To zrób oddzielny załącznik ;) nawet później. Bo serio nawet jak oglądam Alana Thrala o przysiadach czy martwym to stwierdzenie zepnij brzuch czy plecy prosto to niewiele mówi. Chyba że jest jakiś kanał na yt o tym
  • Odpowiedz
Jak dobrać ciężar początkowy w bojach:

Tutaj dodał bym TECHNICZNYCH powtórzeń, podnoszenie ławki z dupy nie powinno zaliczać kolejnych powtórzeń.
Dietę układał bym na: https://cronometer.com/, a nie fitatu

Białko w diecie - z pełnowartościowych produktów lub łącząc produkty do pełnego aminogramu, wartość jaką chcemy osiągać to moim zdaniem minimum 2g, a max 4.4 (bezpieczne i przebadane)
  • Odpowiedz
@lukaszbsk:

1) Niestety laik nie wie jak jest poprawnie lub się dowie. Ale to też nie mogą być wolne negatywy techniczne, bo to nie wpisuje sie w ideę planu
2) Cronometer dla początkującej osoby tylko namiesza. Dodatkowo nie ma produktów przetworzonych ani skanera produktów. Jak się ktoś ogarnie to jasne, wtedy aminogram moze ogarniać i mikro/makro czy to kcalmarze czy cronometrze. Ideą jest jak najmniej mieszać w głowie początkującemu.
  • Odpowiedz