Wpis z mikrobloga

Cześć - jestem założycielem sojuszu Mikroblog i Mikroblog Akademia, to ode mnie wyszedł wyciek z tymi screenami.
I tak już wszyscy to wiedzą, więc wrzucam szerszy kontekst (i trochę #pokazmorde )

Teraz odniosę się do tego - nie uważam, żeby Młodszy brat zrobił coś aż tak złego. Admini doskonale wiedzieli o tym bugu i nie poinformowali szerszej publiczności. Młodszy brat nie jest adminem w grze, ale informacje posiadał. Zresztą - jest założycielem sojuszu TAG i NAPRAW. Każdy kto grał widział, że był moment, w którym kilku graczy z TAG i NAPRAW wystrzeliło do przodu z punktami.

Oczywiście będą się bronić, że w starym ogame tak było, albo, że przecież WYSTARCZYŁO BYĆ NA TESTOWYM SERWERZE, prawda jest jednak taka - astrofizyka = kolonizacja zależna od astrofizyki, jeżeli jest inaczej, powinna paść taka informacja.

Co więcej - domyślam się, że jest dużo więcej bugów, które admini znają i z nich korzystają, to jednak tylko przypuszczenie. Dlatego własnie - admin nigdy nie powinien uczestniczyć w rozgrywce, a sytuacja, w której sojusz adminów prowadzi w statystykach i ich gracze są w top5 to patologia.

Niech rozpocznie się gównoburza!

Wołam zainteresowanych - @Dr_Manhattan @Cholinex86 @KolegaPatryk @xGreatx Zawołacie resztę?

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame #oszukujo #afera
Pobierz gzres - Cześć - jestem założycielem sojuszu Mikroblog i Mikroblog Akademia, to ode mn...
źródło: comment_BO0ClvWec0YvLTqsGCIxRtaYz8DkXEaa.jpg
  • 67
@gzres: Jezeli ktos pisze ze powiem ci w tajemnicy ze mozna robic duzo koloni na 1 astro ale nie rozpowiadaj tego nikomu wiecej no to chyba jest logiczne ze tak nie powinno byc i ta osoba sobie zdaje z tego sprawe ze w tym momencie wykorzystuje buga za ktorego uzywanie powinna zostac zbanowana szczegolnie ze to znaczaco wplynelo na rozwoj servera i ucieczke "kumatych" od reszty graczy.
Ogólnie to server is dead. Nawet jeśli zbanują tych graczy/cofną serwer do stanu przed masową kolonizacją planet to i tak nie ma sensu tam grać. Admini lecą w #!$%@?, nie można im wierzyć. Także ja #!$%@? z serwera i może założe konto na jakimś oficjalnym/zagranicznym prywatnym serwerze bo polski to jak widać xD. Jak ktoś chętny to chętnie pogram.
@Aoky: Ja trzymałem się lepiej lub gorzej top100, a przed chwilą: "Twoje konto zostanie automatycznie usunięte 12. Sty 2019, 14:21:00"

Bugi, bugami, uczciwość, uczciwością. Jak ktoś lubi tag grać, w szczególności admini - niech sobie grają. Przy czym ferment faktycznie zniechęca.

Ja wiem że przy totalnie rozwalonej mechanice gry nie pociągnę jednocześnie intensywnego rozwoju 8 koloni (od wczorajszego wieczora dokręcał bym właśnie do 4-5), po prostu nie starczyło mi mi czasu.
@Baarteek: Dowiedzielismy sie dopiero z Discorda. Od razu jak sie dowiedzialem wyslalem info do calego sojuszu, ze wszyscy maja zmieniac taktyke na robienie planet na maksa. Stad te wystrzaly punktowe z dolnych czesci dzisiaj rano - kto sie zastosowal poszedl w gore. Prawie wszyscy, ktorych wzialem do Ronin byli opoznieni w stosunku do startu serwera i nikt nie wiedzial (chyba) o tym cyrku z planetami. Dowiedzielismy sie z discorda i wczoraj