Wpis z mikrobloga

@MarianAlkoholik porob sobie przed każdym treningiem 5x podciaganie na drazku (możesz zamienić to na MU) 10 pompek 10 pezysiadow I takie trzy serię z 2 minutowa przerwą między seriami A później idź robić swój normalny plan Mogę się założyć że już będziesz miał dosyć treningu po zwykłej takiej rozgrzewce

Edit : poczytaj sobie o pompkach Mirku
@kruszon_: Sugerujesz, że coś damskiego jest gorszego od męskiego? Macie problemy żeby się nazewnictwa czepiać xD

Sam mówię damskie, męskie nawet w kontekście tego, że teraz ledwo damską pompkę robię.
@echelon_: Nie gorsza, ale wymaga mniejszej siły i nie bez powodu została nazwana damską. Mnie nazewnictwo oblatuje, ale nie umknęło mojej uwadze, że typkowi zrobiło się przykro. A resztę sam sobie dopowiedziałeś. ʕʔ
@kruszon_ kochana jak mój trener boksu (ʘʘ)
Jestem okrutnym szczypiorem i mieliśmy ćwiczenia z piłką lekarska, trener widząc że nie daje rady zapytał mnie czy nie chce zamienić swojej piłki z piłką dziewczyn które ćwiczą obok, dodając po chwili "albo nie, one mają cięższa" XDDD
Trudno, jak nie umiesz męskich pompek, możesz robić damskie. ))¯(ツ)


@kruszon_: Osobiście uważam, że ze względu na niewygodne podparcie kolanami, damskie są trudniejsze, a męskie to kwestia kiliu sesji ćwiczeń.