Wpis z mikrobloga

Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:

informujemy, że podmiot ten od lipca 2014 roku nie posiada umowy z ŁOW NFZ na leczenie pacjentów, a korespondencja kierowana pod wskazany w umowie adres nie jest odbierana. Tym samym dalsze procedowanie sprawy nie jest możliwe.

Czyli lekarz pobrał na mnie świadczenia, nie przedłużył umowy z NFZ i tyle go widzieli xD.

#medycznewyludzenia #oszukujo #nfz
Pobierz qmox - Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:
 inf...
źródło: comment_Jyf83d9USflxIKxj8C98zHQqLzwyEHIO.jpg
  • 101
@qmox: koniecznie, nie ma co się bać prokuratury. Pracują tam niezłe śmieszki, możesz pójść z buta z papierami i pokierują Cię co robić dalej. Sprawa jest tak banalna ze na bank z chęcią się tym zajmą. Najczęściej takie sprawy dostają młodziki, a od czasu wprowadzenia tego portalu maja masę takich spraw, kierują wnioski do sądu po paru tygodniach.
Z Twojej strony będzie pobrzebna pewnie jedna / dwie wizyty wiec niewielki wysiłek
Ja się dowiedziałem, że na mnie pobrano świadczenie w miejscu oddalonym od mojego miejsca zamieszkania o kilkaset kilometrów. Chodziło o leczenie zamknięte dotyczące stosowania środków psychoaktywnych.
W ZIP była cała rozpiska, m.in. terapie indywidualne, terapie grupowe, konsultacje, psycholog, psychiatra itd.
Pomijając fakt, że nigdy mnie tam nie było, aż sprawdziłem w google timeline, gdzie faktycznie byłem przez tamten tydzień. Wydrukowałem wniosek, że nie udzielono mi tego świadczenia i wysłałem. Po około miesiącu