Wpis z mikrobloga

Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:

informujemy, że podmiot ten od lipca 2014 roku nie posiada umowy z ŁOW NFZ na leczenie pacjentów, a korespondencja kierowana pod wskazany w umowie adres nie jest odbierana. Tym samym dalsze procedowanie sprawy nie jest możliwe.

Czyli lekarz pobrał na mnie świadczenia, nie przedłużył umowy z NFZ i tyle go widzieli xD.

#medycznewyludzenia #oszukujo #nfz
qmox - Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:
 inf...

źródło: comment_Jyf83d9USflxIKxj8C98zHQqLzwyEHIO.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (421)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Tikyo @robertx @kantek007 @TenTypDres @LamiazARCHO @jaras2 @reniu_maly @xandra @soadfan @gizio46 @QuiZr @mojemirabelki @ztegochlebamakiniebedzie @qazaq91 @j0seph @Brant @venomik @dan3k @matixrr @Toxxy @Masuca @nabrzmialeczeresnie @soszka2000 @Ortofenylofenolan_sodu @her_flik @janusz-lece @Darek89 @Eskator @nadobny @projekt @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@qmox: I co dalej z tym fantem dalej się stanie? Jakies konkretne korki ze strony NFZ zostaną podjęte.?
  • Odpowiedz
@qmox: Nikt nie odebrał poczty więc nic nie zrobimy, elo xD Odpisali i poszli dalej wyrzucać w błoto pieniądze z naszych składek xD
  • Odpowiedz
@qmox: ja tego polskiego burdelu już nie ogarniam. Z jednej strony lekarze #!$%@?ą dyżury po 120h a z drugiej kradną na bezczela. Oczywiście nikt nic nie widzi, bo to pieniądze państwowe i zmowa milczenia obowiązuje. Kochane homo sovieticus.
  • Odpowiedz
@qmox: to teraz zeskanuj wszystkie kwity jakie masz i wyślij do najbliższej prokuratury. Młody gniewny prokurator z chęcią przygarnie tak łatwa sprawę.
  • Odpowiedz
@qmox: Bardziej mnie #!$%@?ło to pod spodem

jeżeli na na koncie znajdują się świadczenia których prawidłowości nie można zweryfikować (...)

Wydaj X milionów złotych na nowoczesny system informacyjny, mów że nie masz możliwości zweryfikowania informacji tam zawartych xDDD
  • Odpowiedz