Wpis z mikrobloga

Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:

informujemy, że podmiot ten od lipca 2014 roku nie posiada umowy z ŁOW NFZ na leczenie pacjentów, a korespondencja kierowana pod wskazany w umowie adres nie jest odbierana. Tym samym dalsze procedowanie sprawy nie jest możliwe.

Czyli lekarz pobrał na mnie świadczenia, nie przedłużył umowy z NFZ i tyle go widzieli xD.

#medycznewyludzenia #oszukujo #nfz
Pobierz qmox - Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:
 inf...
źródło: comment_Jyf83d9USflxIKxj8C98zHQqLzwyEHIO.jpg
  • 101
@qmox: oh potwierdzanie tam czegoś to męka. Żeby potwierdzić swoje dane profilem zaufanym, musisz zalogować się do profilu zaufanego, następnie potwierdzić potwierdzenie profilem zaufanym oraz dodać logowanie profilem zaufanym poprzez logowanie do profilu zaufanego. Matko jedyna. xD Skomplikowali to niesamowicie ale cóż. Póki co generują dane. Ile trwa taki proces?
istnieją podejrzenia, że ktoś ręcznie wklepuje te rekordy xD


@qmox: a to powodzenia komuś życzę XD Swego czasu miałam kilka etapów w życiu, gdzie potrafiłam robić miliardy wizyt w przychodniach, poradniach i szpitalach. XD No nic, pozostaje czekać. Mam nadzieję, że i u siebie coś znajdę nieprawidłowego. :D
@qmox Kurna jak lekarz mógł pobrać kasę na leczenie jak nie miał umowy podpisanej z NFZ? Czy pobrał ta kasę jak umowę z NFZ miał?
@qmox: Stroną jest interes publiczny, podatnicy, państwo polskie - jak to sobie chcesz nazwać - to nasze podatki został przez pieprzonego lekarza wyłudzone. Oddaj to do prokuratury jako zgłoszenie możliwości popełnienia przestępstwa i niech się to toczy. Sądzę, że szybciej niż NFZ się tym zajmą, szczególnie jak trafisz na jakiegoś młodego prokuratora, któremu się jeszcze chce lub który potrzebuje sukcesów, aby rozwijać karierę.
@krzych0: Pozwolę się nie zgodzić. Ostatnio "modna" na wykopie byłą sprawa Gruzina, który zamordował kobietę. Jestem z Łodzi, więc śledziłem tą sprawę bardziej niż inne.
Wtedy właśnie zdziwiło, mnie aresztowanie jego znajomych za to, że nie zgłosili morderstwa. Po krótkim researchu, okazało się, że odpowiedzialność karna za nie zgłoszenie łamania prawa stosuję się tylko w niektórych, najcięższych, przypadkach: morderstwo właśnie (tamta sprawa), przygotowywanie zamachów terrorystycznych, zamachu na głowę państwa itp. Czyli