Wpis z mikrobloga

Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:

informujemy, że podmiot ten od lipca 2014 roku nie posiada umowy z ŁOW NFZ na leczenie pacjentów, a korespondencja kierowana pod wskazany w umowie adres nie jest odbierana. Tym samym dalsze procedowanie sprawy nie jest możliwe.

Czyli lekarz pobrał na mnie świadczenia, nie przedłużył umowy z NFZ i tyle go widzieli xD.

#medycznewyludzenia #oszukujo #nfz
Pobierz qmox - Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:
 inf...
źródło: comment_Jyf83d9USflxIKxj8C98zHQqLzwyEHIO.jpg
  • 101
@qmox: Druga opcja jest też taka, że w samym NFZ może istnieć niezły burdel i generalnie być może nie chcą tego roztrząsać. Szczerze Ci napiszę, że naprawdę kompletnie nie widzę jakiegokolwiek sensu by podmiot rezlizujący świadczenia w ramach NFZ szukał danych przypadkowych osób.
@qmox: ( _) Bareja wiecznie żywy... Ciekaw jestem czy pani Joanna Smarzewska-Szewczyk (dobrze odczytałem z pieczątki ?) po podbiciu i podpisaniu tego pisma stwierdziła, że dobrze wykonała swoja pracę i z dumą wyszła tego dnia z pracy. Zapewne zaraz ktoś mi powie, że nic więcej nie leży w jej obowiązkach, ale ktoś im wytyczne postępowania w takich sprawach napisał, ktoś to chyba kontroluje? Do przedsiebiorców się przyczepiają na
@qmox: Czy istnieje możliwość sprawdzenia swoich wizyt posiadając tylko i wyłącznie profil zaufany? Muszę się jakoś rejestrować czy z buta mogę sprawdzić?

//edit

zalogowałam się ale wyskoczył mi błąd operacji, podany operator nie istnieje w systemie, nie posiada uprawnień do wybranej opcji lub nie wyraził zgody na logowanie się wybraną metodą.