Wpis z mikrobloga

Minęło pół roku od końca redukcji, więc mały update. Ta sama łazienka, ten sam filtr sepii i chyba ta sama odległość i pozycja. Oczywiście ulańsko, ale plecy dla mnie najlepiej porównać, bo tam aż tak dużo się nie gromadzi fatu. Trochę styl aka #strongaf

Około 70 kg vs 95 kg

(i powtórzenie po raz kolejny, ja 80 kg ważyłem 36 h po końcu redukcji tak byłem zasuszony, więc obiektywnie 15 kg w pół roku, co dla mnie jest ok, bo robiłem adlibitum na high carbie).

Mimo, że zawsze miałem sylwetkę w dupie (i nadal będę miał) i cisnę teraz stricte pod kątem siły, to jestem szcześliwy w swoim ciele obecnie i biorąc pod uwagę to co zrobiłem w około 3 lata, dla przypomnienia http://www.wykop.pl/artykul/4421259/moje-przemiana-jak-schudlem-50-kilogramow/

ʕʔ BORSUCZO! ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Minęło pół roku od końca redukcji, więc mały update. Ta sama łazienka, ten...

źródło: comment_tyxsPsOz6t6e58N0MaYE7eZKWnno3uOx.jpg

Pobierz
  • 58
@davvidofff:

Na koniec redukcji byłem strasznie zaorany i tam już spadła siła
SQ był na poziomie 16x teraz blisko 200
MC około 180 sie zatrzymywałem teraz myślę ze 215 by poszło ale cofnąlem sie trochę z cieżarem aby garbik poprawić
OHP 70 do 80 kg
BP uczę się wyciskać od nowa

Przód ogromny bebcon jak na insulinie i GH

@WhyCry: tak była ostra redukcja, że nawet pralkę zjadłem

@PrawyKuba:
@r4do5: na pewno sporo tłuszczu, nie ma co tutaj nawet się sprzeczać, ale ja poniżej 15-18 % BF czuje się jak gówno ech... ale mięsa na pewno doszło, bo sama łapa z 34 do 43.5 na pompie poszła (bez pompy 41 cm) a aż tak dużo tłuszczu tam się nie osadziło.
@PiccoloColo: cięzko powiedzieć, bo przy moim estro wywalonym w kosmos to retencja wody jest ogromna (i zawsze miałem oprócz ostatnich dni redu), waga, której używam z metodą BIA pokazuje 20 %, gdzie na koniec redu pokazywała 9,8 %. Wiadomo wiarygodne to nie jest, ale ten sam punkt odniesienia

@r4do5: wywaliło potężenie, pokażę na lato jak zrobię minicut, to będzie sensowniejsze porównanie, bo wtedy sobie zbije do 85-90 kg.
@mynameis60: raczej wiele tam się nie zmieni, na redu przy mocnym wychudzeniu będzie coś luźno. Choć moze w kilka lat nawalę tyle mięsa, że będzie fajnie. Choć nie uważam, abym jakoś dużo tej skóry miał lub żeby to źle wyglądało

@r4do5: na pewno 3-5 lata nie zamierzam robic typowej redukcji tylko minicuty- aby dalej masować w zdrowiu i sprawności

@97przemo97: 41-41.5 bez pompy, 43.5 z pompą.

@klonu: xD