Wpis z mikrobloga

Słyszałem, że prowadzone są prace nad odsalaniem wody morskiej, więc oszczędzanie wody raczej nie będzie potrzebne.


@bdag476: ja słyszałem, że sąsiad ma słonia w karafce.. no dobrze, "prowadzone są prace" != yolo, nie ma problemu.. bo wiesz, są też prowadzone prace nad nowotworami, ale chyba nie powiesz, że wszyscy powinniśmy teraz zacząć palić szlugi i wpie$$alać substancje kancerogenne, no bo przecież "prowadzone są prace" ¯\_(ツ)_/¯
@mnik1: Kapitan Nauka na ratunek ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Rozwiązaniem tym, które odkrył ostatnio profesor Rocky De Nys z Uniwersytetu Jamesa Cooka w Townsville, są glony. Naukowiec ten eksperymentalnie odkrył, że jeden z krasnorostów - asparagopsis taxiformis - jest tak skuteczny, że wystarczy dodać go do krowie diety w ilości stanowiącej zaledwie 1% całości - resztę może stanowić trawa.

W
Metan, dla przykładu - jest jednym z głównych gazów cieplarnianych, a jednym z największych producentów metanu są... krowy. I krowie bąki.


@mnik1: w ludzkich bąkach też jest metan. Masz jakieś porównanie ile w krowich a ile w ludzkich?
@Oh_hi_Mark: A co jeśli popieram obie strony obrazka? częściej niż samochód wybieram rower staram się oszczędzać wodę, i ograniczam spożycie mięsa(jem głównie ryby). Popieram równouprawnienie dla homoseksualistów poza adopcją dzieci, lecz nie mam tych samych względów dla "trans-ludzi".Nie jestem również zwolennikiem multikulturalizmu ponieważ uprzywilejowanie mniejszości i zmuszanie większości do podporządkowania się pod nią a nie na odwrót jest prostą drogą do konfliktu.
najważniejsze to nie dawać kobietom praw do nauki i pracy bo wtedy dzietność siada na dupie


@RoastieRoast: ale mniejsza dzietność to mniej zużytych surowców, czyli cel osiągnięty! Więcej praw dla kobiet!
Przymusowe małżeństwa homoseksualne też mogą rozwiązać sprawę, nawet szybciej...:-)
I nawet Thanos nie będzie potrzebny.