Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

753

20-letni pirat drogowy zatrzymany. Pomogło nagłośnienie sprawy w mediach

20-letni pirat drogowy zatrzymany. Pomogło nagłośnienie sprawy w mediach

Ta historia pokazuje, że nagłaśnianie takich spraw ma sens. Policjanci zatrzymali 20-latka, który urządzał sobie szaleńcze rajdy ulicami Kielc. Lista jego przewinień jest długa. Grozi mu do 5 lat więzienia.

dashcambandit
dashcambandit
z
kielce.tvp.pl
dodany: 02.05.2026, 07:42:55
  • #
    kielce
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS
dashcambandit
z wykop.pl
  • 75

Komentarze (99)

najlepsze

Light_
Light_
02.05.2026, 10:38:14 via iOS
  • 260
Tak kiedys pewnie skonczy¯\(ツ)/¯
Light_ - Tak kiedys pewnie skonczy¯\(ツ)/¯

źródło: IMG_9107

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aberazioon
aberazioon
aberazioon
02.05.2026, 11:23:34 via Wykop
  • 54
@Light_: zrobiło mi dzień xdd
  • Odpowiedz
StachuChmura
StachuChmura
02.05.2026, 12:48:05 via Wypiek
  • 89
@mage tak, to ta megana. Tak zwany naleśnik z nadzieniem bananowym xd
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
02.05.2026, 08:11:14 via Wykop
  • 213
20 lat i typ traci PJ po raz drugi. Mam nadzieję, że karierę za kółkiem zakończy samotnie, nikogo nie biorąc ze sobą.

klapektarasa - 20 lat i typ traci PJ po raz drugi. Mam nadzieję, że karierę za kółkie...

źródło: 65b8d3eef9d8daac188b5a8281c7931afd7f5cb92ebf77ea77d0a2480234afc6

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C_Perez_11
C_Perez_11
02.05.2026, 09:12:19 via Wykop
  • 30
@klapektarasa: Szkoda tylko samochodu w takiej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale cóż poradzić jak kierowca dzban
  • Odpowiedz
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
02.05.2026, 09:40:38 via Wykop
  • 79
@klapektarasa: @C_Perez_11

jak kalambury, to też coś mam.

¯\(ツ)/¯
HeniekZPodLasu - @klapektarasa: @CPerez11

jak kalambury, to też coś mam.

¯\(ツ)/¯

źródło: xsx

Pobierz
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer
02.05.2026, 11:07:23 via Wykop
  • 119
Państwowe media mówią, że warto takie sprawy nagłaśniać w mediach. A to zgłoszenie policji już nie wystarczy? Może tym warto się zająć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pepedros
pepedros
pepedros
02.05.2026, 11:57:21 via Wykop
  • 47
@amperrowwer: za dużo roboty, policja nie ma czasu na takie sprawy. A jak sprawa jest medialna to przynajmniej będzie się można pochwalić.

Ostatnio nawet wiceszef ITD prosił, żeby nie zgłaszać łamania prawa
https://x.com/mikolajczykm/status/2040078871173750915
  • Odpowiedz
Markok
Markok
02.05.2026, 12:54:07 via Wykop
  • 21
@amperrowwer: Drogowych bandytów nagłaśniać, ale chodnikowych to już nie i w sumie to oni tylko na chwilkę więc nie łamią prawa "wy konfidenci", top kek.
  • Odpowiedz
w3n5zu
w3n5zu
02.05.2026, 12:10:47 via Wykop
  • 112
20 latek i ma golfa 8 Gti za 200k i żyje w wielkiej płycie? Myślę, że taka jazda to dopiero pierwsze z przewinień ;)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wensz
wensz
02.05.2026, 12:22:04 via Android
  • 69
@w3n5zu: to jest Golf 8 R - droższy od GTI
  • Odpowiedz
w3n5zu
w3n5zu
02.05.2026, 12:26:38 via Wykop
  • 29
@wensz: No to jeszcze lepiej.

  • Odpowiedz

drywall33
drywall33
02.05.2026, 12:33:39 via Wypiek
  • 81
5 lat więzienia a nikomu krzywdy nie zrobił. Ale adwokat co zabił na drodze dostał 1,5 roku xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marakuja
Marakuja
02.05.2026, 12:58:54 via Wykop
  • 55
@drywall33: grozi do 5 lat to nie znaczy, ze tyle dostanie
  • Odpowiedz
bruhh
bruhh
02.05.2026, 13:11:12 via Wykop
  • 38
@Marakuja: dostanie 3 zakaz prowadzenia pojazdow a i tak bedzie dalej jezdzil az zrobi krzywe sobie lub postronnym ludziom
  • Odpowiedz
7502-6038
7502-6038
7502-6038
02.05.2026, 10:42:55 via Wykop
  • 63
Albo inny przypadek patocelebryci jezdzacy po chodniku przed przedszkolem. Dopiero naglosnienie pomoglo. W tym kraju policja to lenie smierdzace i ich znikniecie by bylo nieodczuwalne.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wredny_gad
wredny_gad
02.05.2026, 14:47:51 via Wykop
  • 12
@pawel-lukasek: A wiesz misiu, że za takie pier*olenie można beknąć z Art 212 KK?
  • Odpowiedz
wredny_gad
wredny_gad
02.05.2026, 16:00:32 via Wykop
  • 6
@pawel-lukasek: No to ile ci zapłaciła za robienie z siebie idioty i ryzyko odpowiedzialności karnej? Bo chyba za darmo tego nie robisz?
  • Odpowiedz

xUnf
xUnf
02.05.2026, 12:38:19 via iOS
  • 42
Jak zwykle bez nagłośnienia w mediach społecznościowych i presji społecznej nie tknięto by nawet palcem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Niech_moc_bedzie_z_toba
Niech_moc_bedzie_z_toba
02.05.2026, 13:52:55 via Wykop
  • 38
Ostatnio była reklama w tv programu z tą kobietą P-----------i jak się czuję rok po śmierci syna. Przecież to jest plucie na inne ofiary tego wypadku.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AgresywnyKaloryfer
AgresywnyKaloryfer
02.05.2026, 14:39:54 via Wykop
  • 20
@Niech_moc_bedzie_z_toba: Ja bym chętnie udzielił takiego wywiadu. Szkoda mi każdego kto musiał w nocy sprzątać po tym wypadku, rozwalonej infrastruktury, nawet szkoda powietrza które spalił silnik tej renówki. A p-----------i? To już bardziej mi szkoda butelki z kaucją bo jest warta o 50gr więcej.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
02.05.2026, 14:02:14 via Wykop
  • 21
takich jak on są tysiące
ta patola ma to w genach

drift + wieś tuning
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Argonzz
Argonzz
02.05.2026, 16:20:29 via Wykop
  • -1
@eSUBA94: golfem driftował???
  • Odpowiedz
lubiecie
lubiecie
lubiecie
02.05.2026, 18:24:17 via iOS
  • 10
Generalnie ludzie którzy to nakręcili uratowali życie temu debilowi, na 90% pewnego dnia zabiłby kogoś albo sam siebie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
03.05.2026, 10:39:35 via Wykop
  • 3
@lubiecie: niewykluczone że to zrobi, bo wątpię że taki się ogarnie dostając zakaz prowadzenia, grzywnę, itd. Ktoś kto jezdzi po 200kmh publicznymi drogami ma zdecydowanie siano we łbie i nic poza tym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3150
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2967
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2575
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2285
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2065
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swietokrzyskie
  • #polska
  • #krakow
  • #heheszki
  • #rower
  • #szosa
  • #radom
  • #pytanie
  • #wroclaw
  • #katowice
  • #kiciochpyta
  • #warszawa
  • #pogoda
  • #koronakielce
  • #rzeszow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking