Wpis z mikrobloga

Najlepsze są remonty dróg po nowojorsku. Zrobią ładną gładką drogę nawet włazy kanalizacyjne zrównają a za miesiąc jakaś rura #!$%@? i drogę znowu będą rozkuwać. #!$%@? tam z inwestycją milionową ważne żeby kasa się za łapówki zgadzała.
  • Odpowiedz
@goferek: @Slonx: @mulafasaa: warto dodać, że przy tej balickiej to kopane jest co chwile coś od kur** 3 lat XD


@bartez_94: Co to 3 lata. Ja już zgubiłem rachubę ile trwa ta zabawa w tym rejonie Krakowa. Jak zaczęli Rondo Ofiar Katynia lata temu tak płln-zach. miasta to jeden wielki rozkop i kolejno odcinanie ludzi od świata...

Ale zawsze bawi mnie jazda wiaduktem na Jasnogórskiej jako dowód nieudolności
  • Odpowiedz
Ty się, zając, śmiej. Jakiś czas temu opisywałem sprawę tras Wilanów/Zawady-Powsin/Okrzeszyn (Warszawa). Pomiędzy przeciążoną Przyczółkową a Wisłą były 4 (słownie: cztery) alternatywne szosy/ulice. W październiku br rozpoczęto remont powodujący zamknięcie wszystkich 4 szos/ulic równocześnie. Sąsiad do sąsiada samochodem musiał jechać blisko 20 km...
Żeby było fajniej nie było ogólnych tabliczek o objazdach tylko 100m przed każdym zamknięciem nakaz jazdy gdzieśtam. Więc błądzenie i błądzenie. Dopiero po dłuższym czasie okazywało się, że trzeba
  • Odpowiedz