Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: Co znowu zablokowali? XD
Nie ukrywam, że tak mnie zniechęcili do jazdy w tym mieście, że wszędzie popylam zbiorkomem, a auto biorę dwa razy na tydzień i to wieczorami.
@goferek: ło Panie nawet mnie nie #!$%@? :D. Przez #!$%@? swoszowice nie mogłem pół roku jeździć, musiałem omijać blizej Wieliczki, aż do momentu kiedy tam tez zamknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i #!$%@?, pół godziny dziennie nadrobione ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I to w godzinach szczytu. Zamiast #!$%@? zrobić to w wakacje albo weekend. I oczywiście z zaskoczenia, zero informacji o utrudnieniach.

@goferek: W Rzeszowie to samo. Wymiana sygnalizacji na najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu w mieście?
#!$%@? #!$%@? ROBIMY TO O 15:00 ŻEBY LUDZIE WIDZIELI ŻE MIASTO SIĘ ROZWIJA
Poważnie. Tadziu F. stwierdził, że wszelkie remonty będą robić za dnia, żeby ludzie widzieli, że coś robią. A żeby było śmieszniej, to odkąd zmienili
@goferek: jako przedstawiciel wykonawcy robót budowlanych tylko dla wszystkich traktujący ten mem na poważnie - zamiawiajacy a wykonawca to dwa różne podmioty i to ten pierwszy odpowiada za robienie wszystkich remontów w jednym czasie :D