Wpis z mikrobloga

Podryw z #chadeusz odcinek drugi.

Myślicie że jedna dziewczyna z którą mnie kiedyś sparowało, a która przestała mi odpisywać po propozycji spotkania, umówiłaby się ze mną gdybym zamiast próbować przedstawić się w dobrym świetle, podrywał jak chad cipeusz?

Ten to nawet nie musiał jej nic proponować, tak ją urzekł charakterem. Łączny czas rozmowy ~10min

I uprzedzam zarzuty jakobym wybierał tylko to co im pasuje do tezy. Jak na razie z 8 dziewczyn z którymi pisałem, trzy wyraziły chęć na spotkanie, trzy przestały odpisywać, a dwie czekają na pociągniecie rozmowy(ich wiadomość jest ostatnia).

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki #rozwojosobistyznormikami #bekaznormictwa #pytanie #kiciochpyta #blackpill

Pobierz P.....y - Podryw z #chadeusz odcinek drugi. 

Myślicie że jedna dziewczyna z którą ...
źródło: comment_Mz2AxxwfByo2164wS31MWliKavWbkWmi.jpg
  • 238
w sumie to sam sobie zaprzeczyłeś.

dobrze wyglądający

Jak nie jesteś "dobrze wyglądający" to nie ma znaczenia czy jesteś cipeuszem czy wręcz przeciwnie: kimś dynamicznym z milionem pasji, i tak masz #!$%@?


@CaptainBloomer: Ja #!$%@?, nic sobie nie zaprzeczyłem. Wygląd faceta dla lasek nie ma absolutnie, ale to absolutnie żadnego znaczenia, więc skończcie #!$%@?ć bzdury kompletne. To laska ma być ładna, to jest jej rola i to ona wnosi do związku.
@Polkopsky: Sam się okłamujesz, bo bycie cipeuszem i narzekanie jest łatwe, a bycie pewnym siebie samcem alfa nie, bo wymaga odwagi, pracy, siły woli, panowania nad emocjami, myślenia i aktywnego działania. Mogę ci pokazać tysiące dowodów na to co mówię, ale ty i tak znajdziesz sobie wymówkę, że ustawka, że fejk, że prostytutka, że poleciała na kasę itd. No to skumaj to: Wiesz kto to jest Ariana Grande? To laska, która
Pobierz Jah00 - @Polkopsky: Sam się okłamujesz, bo bycie cipeuszem i narzekanie jest łatwe, a...
źródło: comment_gJXxhUxlxABasg8byJDYEb4P6OnIE0uW.jpg
@Polkopsky: To prawda, ale tu jest bardzo ciekawa rzecz. Na przestrzeni tysięcy lat te "dobre" cechy były bardzo różne. Raz siła, raz inteligencja, raz charyzma, mądrość, spryt, przeróżne umiejętności, talenty, a nawet dobre urodzenie, każda z tych cech mogła zapewnić przetrwanie i dobre życie. Ale jest jedna cecha, która występuje zawsze i zawsze świadczy o wartości faceta w tym kontekście. Jest to właśnie bycie samcem alfa, które przejawia się w charakterze
@Jah00: Charakter jest powiązany z wyglądem. Szur z niskim teściem, szkieletem dziecka i 170 wzrostu nigdy nie będzie odbierany jako samiec alfa bo po prostu nie wywołuje w zwierzęcym mózgu uczucia że jest w stanie wyrządzić komuś krzywdę fizyczną.
@Polkopsky: Statystycznie jest z pewnością spora korelacja. Ale każdy dziś może być odbierany przez kobietę jako samiec alfa, bo mylisz się, nie chodzi tu kompletnie o siłę, nie chodzi o wzbudzaniu strachu, chodzi tylko o charakter. Jeżeli samca alfa włożyłbyś w jakieś dziwne ciało to charakter by mu się nie zmienił i nadal mógłby wyrywać laski tak samo jak przedtem. To rzadkie przypadki, ale istnieją, np. dzieci bogaczy, czy rządzących, które
@Jah00:

Ale każdy dziś może być odbierany przez kobietę jako samiec alfa

Nie każdy. Żeby ktoś był odbierany jako samiec alfa ktoś musi być odbierany jako samiec beta. Nie ma miejsca dla każdego.
@Polkopsky: Nie śmiejemy. Kraków, ale jadę zawsze z Warszawy. Modlitwy nie są obowiązkowe. Przepraszam, że nie odpisałam wcześniej miałam dużo na głowie. W grudniu chyba nie będę mogła tam jechać a spotkania dla osób spoza Krakowa są raz w miesiącu, więc najlepszy będzie styczeń lub luty. Mogę też poszukać Ci podobnego miejsca szybciej i bliżej jeśli chcesz. Tamte dziewczyny po prostu już znam. Wiem, że są dobre i ładne a nie
@Polkopsky: Wyślę Ci program w wolnej chwili. Raczej rzadko wchodzę na wykop, zresztą jest jeszcze dużo czasu. Zakwaterowanie i cała reszta jest za darmo. Możesz też jechać sam, po jakimś czasie odblokuje Ci się możliwość wyjazdu na roczną misję w dowolną część świata. Wysyłam Ci na pw linka (program jak już pisałam muszę znaleźć jak będę w domu)