Wpis z mikrobloga

Podryw z #chadeusz odcinek drugi.

Myślicie że jedna dziewczyna z którą mnie kiedyś sparowało, a która przestała mi odpisywać po propozycji spotkania, umówiłaby się ze mną gdybym zamiast próbować przedstawić się w dobrym świetle, podrywał jak chad cipeusz?

Ten to nawet nie musiał jej nic proponować, tak ją urzekł charakterem. Łączny czas rozmowy ~10min

I uprzedzam zarzuty jakobym wybierał tylko to co im pasuje do tezy. Jak na razie z 8 dziewczyn z którymi pisałem, trzy wyraziły chęć na spotkanie, trzy przestały odpisywać, a dwie czekają na pociągniecie rozmowy(ich wiadomość jest ostatnia).

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki #rozwojosobistyznormikami #bekaznormictwa #pytanie #kiciochpyta #blackpill

P.....y - Podryw z #chadeusz odcinek drugi. 

Myślicie że jedna dziewczyna z którą ...

źródło: comment_Mz2AxxwfByo2164wS31MWliKavWbkWmi.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
"Poczucie własnej wartości rodzi się w Tobie, nie za sprawą innych :* To tak nie działa, mój drogi. Mowi Ci to osoba, która kiedyś była zamknięta w sobie i zabiegała o uwagę facetów..." a teraz daje dupy na tinderze dla każdego z ładną mordą hahaha
  • Odpowiedz
@Polkopsky: użalasz się nad sobą i odpierdlasz jakieś eksperymenty społeczne chwaląc się nimi pod tagiem przegrywów. Szkoda, bo dziewczyna wydaje się całkiem sympatyczna.
  • Odpowiedz
Piszesz, że trzyma sobie w parach piesków do zabawiania, żeby podbić swoje ego, a ta Cie na kawe zaprasza XDD
Nie wiem kogo masz na zdjęciu, ale brzydszy niż Zayn Malik chyba nie jest XD
  • Odpowiedz