Wpis z mikrobloga

@Goronco: Jak będziesz z siebie ofiarę robił to zbyt daleko nie zajdziesz. W rozmowie raczej starasz się podkreslasz swoje plusy o wyglądzie w najgorszym razie możesz o sobie napisać że wyglądasz przeciętnie
@Goronco: I jeszcze jedno uważasz się za brzydkiego a i tak gadasz na tym tinderze czy badoo z dziewuchami. Ja na ostatnich 30 wiadomości na badoo mam zero odpowiedzi, na tinderze ani jedną osobą mnie nie sparowało nigdy. Kłopot masz w psychice nie wyglądzie
@Goronco: gościu, weź się w garść, a nie wrzucasz takie wysrywy na mirko. Od 5 lat nie pisałem na wykopie, ale jak ciężko mi przejść obojętnie obok takich idiotycznych wywodów. Współczuję kobietom z Waszego pokolenia, że muszą tolerować takie pipy. Tu nie chodzi o wygląd, czy portfel, tylko o to, co Wam siedzi w głowach.
@Goronco: Jestes produktem, ktory chce sie sprzedac. Zalozmy, ze reklamowalbys w sklepie jakas rzecz - pisalbys, ze jest slaba, brzydka, za chwile sie zepsuje, czy jednak opisywal w pozytywnym swietle? Poczytaj troche o marketingu i zastosuj go w stosunku do siebie. Nawet prymitywny coaching by Ci sie przydal. Enjoy, usmiechu troche w zyciu :-)
@Polkopsky nie pokazał zdjęcie to nie wiem, ale brzydcy ludzie też są normalni. nawet godzinę temu widziałem na ulicy grubasa (takiego prawdziwego grubasa z ryjem jakby go stado pszczół dojechało) co szedł z panną za rękę i na przystanku się cmoknęli w usta. Ale on pewnie ma coś do powiedzenia, zamiast płakać jak #!$%@? że jest brzydki