Wpis z mikrobloga

@Goronco: No a nie można miec kwadratowej szczęki i zakoli razem? Czemu pytasz mnie o wygląd? Co jeżeli bedzie miał wyidealizowana przez ciebie kwadratowa szczękę i zero ambicji? Co jeżeli zakolak bedzie dążył do sukcesu? Co jeżeli zakolak bedzie bardziej wartościową osobą, a ta kwadratowa szczeka bedzie próżna i np chora na debilizm? Czemu łączysz wg ciebie pozytywne cechy wyglądu z pozytywnymi cechami charakteru? Dziwne.
  • Odpowiedz
@betterbeworthit to nie jest warunek konieczny XD


No tak. Czyli masz beta bankomat, a dopiero jeśli tylko pojawi się ktoś z mocno zarysowana linią szczęki, to skaczesz na bolca

Wow, no i tu mnie masz (,)

Szkoda tylko, że nie dla każdej sensem istnienia jest skakanie na bolca - ale pewnie tylko tak gadam, bo już za stara jestem na takie ekscesy.

Wiadomo, że zwracam uwagę na wygląd
  • Odpowiedz
@betterbeworthit uwielbiasz, to pokaż zdjęcie swojego cucka ;) jakoś nie sądzę że ma zakola


Sorry, musisz mi uwierzyć na słowo - MA, i to jakie () i do tego jest zdecydowanie niższy niż to wykopkowe, mityczne 180 cm. I nie jest programista15k. I nie ma kwadratowej szczęki. Ale za to zachowuje się jak facet.
  • Odpowiedz