Wpis z mikrobloga

@betterbeworthit: Ale ja tu kłamstwa nie widzę, taka prawda. Ja nie wiem co te baby zawsze, że charakter ważniejszy, za nic nie chcą przyznać że liczy się wygląd - i nie ma w tym nic złego bo to naturalna sprawa, tylko dlaczego i po co kłamać? Podobnie twierdzi też @IdzDoAptekiPoLeki że wygląd się nie liczy i OP jest powierzchowny XD. Dlaczego kłamiecie? Macie z tego coś czy jak XD?
Z kolei
  • Odpowiedz
@Goronco kurde to już było tyle razy, raczej rzadko się udzielam na tym portalu, a jakoś to doskonale pamiętam, a tu widzę że ludzie lykaja jak pelikany. Tak choćby wczoraj weszli tu pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: nie wmawiaj mi, ze kłamie. Wygląd jako uroda dla mnie sie nie liczy, ważne jest to, ze człowiek potrafi o siebie zadbać. Każdy ma inne wartości, jeżeli dla kogoś wygląd jako uroda jest najważniejszy to trudno. Dla mnie takie wartości nie są istotne wiec proszę nie osadzać mnie o kłamstwo.
  • Odpowiedz
@Goronco Skąd w ogóle pomysł i roszczenia, że musisz sobie kogoś znaleźć? Nie każde zwierzę w stadzie dostępi zaszczytu i przywileju zapłodnienia samicy i wykonania swojego męskiego obowiązku. Tak samo Ty - jesteś brzydki i nudny, użalasz się nad sobą i skończysz jak stare i chore osobniki, wleczące się za stadem - waląc konia do chińskich bajek.

Uświadom sobie, że nie zaruchasz bez zapłacenia za seks i nie znajdziesz sobie nikogo -
  • Odpowiedz
@IdzDoAptekiPoLeki: ale naprawdę nie ma nic złego w tym że wygląd jest dla Was najważniejszy, nic dziwnego. Czyli co, zakładając, że nie masz faceta, to szanse u ciebie ma załóżmy facet 170 wzrostu, zakolak ale po prostu umyty i w czystych ubraniach tak, bo liczy się charakter XDDD?
  • Odpowiedz
@TestoDepot: bardzo upraszczasz temat ale nie dziwi mnie to. Jeżeli pytasz mnie czy miałbyś u kogoś szanse to na pewno :) zakola i 170 cm wzrostu to nie koniec świata. Dla mnie inne wartości decydują czy zwrócę na kogoś uwagę, a nie ilość włosów na głowie lol xD co to za kategoria w ogóle.
  • Odpowiedz
@IdzDoAptekiPoLeki: nie wiem dlaczego przypisałas to do mnie, ale tak nie wyglądam XD, po prostu zapytałem czy osoba w teorii przy najmniej mało atrakcyjna miała by u ciebie szanse, a nie że ja bym miał to być.
To jakie wartości decydują?
  • Odpowiedz
@betterbeworthit: aha, czyli zaprzeczasz, że kobietom podobają się kwadratowe szczęki?


Nie mogę się wypowiadać w imieniu innych, ale u mnie to naprawdę nie jest warunek konieczny. Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że są różne gusta i zakola też mogą się podobać, tak samo jak wąska szczęka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TestoDepot

Bo to jest tak, że te p0lki najpierw patrzą na wygląd, z zakolakiem nie zamieni słowa, a z dynamiczniakiem zacznie gadkę. I potem oceniają charakter.

Taka postawę nazywają "charakter jest najważniejszy"

@IdzDoAptekiPoLeki ile wazysz?
  • Odpowiedz
@betterbeworthit: uwielbiam ten tekst o roznych gustach i zawsze na niego czekam xD gusta wcale nie sa zroznicowane, wiekszosci ludzi podoba sie to samo, a to, ze laski wiaza sie czasem z zakolakami wynika z tego, ze ci przystojni nie byli chetni na zwiazek

gdyby gusta byly bardzo rozne to kazdy mialby podobne powodzenie, a jest tak, ze 10 % facetow rucha wszystkie normalnie wygladajace kobiety
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@IdzDoAptekiPoLeki to w takim razie pokaż mi ile kobiet leci na kwadratowa szczękę, gruby portfel i bujny zarost. A potem pokaż mi kobiety które od mężczyzny wymagają, żeby był zakolakiem
  • Odpowiedz
@Goronco ale kto kłamie? Wszystkie? Bo nie znam takiej, która nie zwraca uwagę lub ściemnia, ze wygląd bez znaczenia. Ale na pewno są takie, które udają, ze to bez znaczenia. Takie po prostu można olać. Są inne.

W ogóle #!$%@? podejście #przegryw jest jakieś #!$%@?. Nie macie w stosunku do kobiet żadnych wymagań, oprócz wyglądu i seksu, a potem zdziwienie, że sporo lasek oferuje tylko to. No tak, bo tego się od
  • Odpowiedz