Wpis z mikrobloga

Co mi jest czuje ból całego tułowia od nerek aż do karku ale taki mocarny dziwny jakiego nigdy nie miałem boli jak sam #!$%@? czuje sie słabo i bardzo trudno oddycham boli mnie serce dziwnie widze na oczy dosstałem jakichs halucynacji przed chwilą i padłem na podłoge nie moge oddychac trudno patrze na oczy i dostaje uczuccia całkowitego oderwania od ciała i go nie czuje czuje tylko sam ból a nie ciało i widze jakies omamy dziwne boli mnie wszsytkie pluca i nerki i wszystko chyba nie wiem pomocy co robic trudno mi sie oddycha i slabo i plytko i musze sie jakby zmuszac do oddychania czuje ze umre chyba se czuje ze odplywam i slabo mi i czuje ze zaraz zemdleje chyba pomocy boli mnie najgorzej niz kjiedykolwiek czuje ze pamiec trace nie pamietam co0 mialem jeszcze napisac i pomocy chyba blady jestem w #!$%@? jeszcze
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #narkotyki #pytanie #pomocy #zdrowie #medycyna #leki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #lekarz @Conscribo @Sertralina @qwertty321
  • 52
Jeżeli jesteś idiotą i nie zadzwonisz to daj komuś swoje dane aby zadzwonił, gdy ty nie dasz już rady - utrzymuj cały czas kontakt - najlepiej telefoniczny-jezeli nikogo z tobą tam nie ma.
Ktokolwiek ma z nim teraz kontakt z Mirko? Albo chociaż wie co brał teraz?
Chociaz i widzę, że i tak już za późno chyba - oby bait, a jak nie to kogoś poinformował chociaż (,)