Wpis z mikrobloga

@Cisi:
No cóż każdy ma inne podejście do dzieci, u mnie rodzice są moimi przyjaciółmi i jest zasada ,,co moje to i twoje", ale ja też stosuję taką zasade do rodzeństwa i nie mam problemu żeby mój brat na kilka miesięcy wziął teoretycznie moje auto
@Wygryw11 jasne, mogę brać jego samochód, z tym nie ma problemu, ale taki na swoją własność musiałem częściowo sam finansować
Czasami z takiej postawy wszystkiego za darmo, wynika potem życiowe lenistwo potomstwa
@Wygryw11: #!$%@?, jak takim mutantem zaparkować na parkingu przy jakiejś ulicy, gdzie miejsce postojowe kończy się krawężnikiem i trzeba nadwozie trochę "wsunąć" na chodnik dla pieszych?
@Wygryw11: Bardzo sie cieszę że poruszyłeś ten temat bo tak się składa że miałem okazję uczyć się i ukończyć studia na uniwerku z europejskiej czołówki który przebija kilkukrotnie Kozminskiego poziomiem "lansu" i internacjonalizacji.

Fakt faktem zdarzały się jednostki puste jak bęben od pralki (najcześciej młodzieńcy z bliskiego wschodu z petrodolarowymi dotacjami) ale w większości ludzie z rodzin bogatych od pokoleń mieli w sobie często tak spore dawki samodyscypliny, pokory, determinacji i
@Kapitan_Leningrad:
Liczyłem na takie komentarze, oczywiście jestem świadomy, że ALK nie jest w żadnej czołówce, ale drugiej takiej uczelni w Polsce nie ma.
Faktem jest, że ta uczelnia w 25 lat istnienia osiągnęła niewiarygodnie dużo.

Na ALK też nikt nie dzieli się na biedniejszych i bogatych, rozstrzał też jest duży. Nikt nie przestanie się z tobą zadawać, bo nie masz zegarka za 50k i kolekcji butów za kilka tysiecy sztuka.

Jak