Wpis z mikrobloga

@Wygryw11

@TS050:

Tak tylko pocieszają sie dzieciaki z biednych rodzin.
Smutna prawda jest taka, że syn kogoś kto zarabia ponad 100 średnich krajowych, prawie zawsze będzie bardziej inteligentny od syna kogoś kto zarabia całe życie połowe średniej krajowej.

Genetyki nie oszukasz, jest bezlitosna

Z pierwsza częścią się zgadzam ale genetyka nie ma tu nic do gadania, dzieci z bogatych rodzin maja po prostu dostęp do lekszen edukacji no i jeśli rodzice
@pancreaticcarcinoma:
A pisałem o jakiejś potędze?

Wiekszość czasu spędzam jak zwykły student, wychodząc ze znajomymi, grając gierki i marnując czas na wykopie.

Moja działalność wymaga obsługi airbnb, bookingu, kontaktu z 2 pracownikami, podjechanie raz na jakiś czas do sklepu i kupienie rzeczy, których wymaga działalność.

Na uczelni obowiazkowe przedmioty mam przez 2 dni w tygodniu, pozostałe 3 dni to wykłady, za chodzenie na które są dodatkowe profity, ale obecność nieobowiązkowa.

Mam
@Wygryw11 do tego nie trzeba mieć badań tylko komplementarną wiedzę. Nie ma na cb czasu ale jeśli chcesz się przekonać to przeczytaj "inteligencja emocjonalna" Daniel Goleman. Dzięki tej książce nauczysz się jak działa mózg, oczywiście to nie jest jakieś kompendium ale na rodzi dużo rzeczy wyjaśnia o edukacji też jest sporo
@Wygryw11 xD
Trochę prawdy jest w tym że kilka osób które tymi drogimi samochodamj jeżdżą jest #!$%@?, ale nie sądzę żeby to byl większy procent niż wsrod klasy średniej
I tak lepiej mają niż ja, bo mam bogatego ojca ale skąpego i musiałem 50% do swojego samochodu dołożyć xddd
@Wygryw11 z jednej strony to wcale nie jest zła taktyka, bo pokazuje faktyczną wartość pieniądza, z drugiej trochę przykre patrzeć jak własny ojciec jeździ samochodem wartym tyle co moje auto razy 20 xd
@korbixon:
No ale kim jest banan?

Jeżeli ktoś kto pochodzi z zamożnej rodziny i dostał fajne auto, mieszkanie itd na start, to tak jest dużo bananów.

Jeżeli przy określeniu banan mowa o #!$%@?, którzy tylko szpanują kasą, nie mają ambicji i zachowują się jak idioci.
To jest to bardzo mały procent.