Wpis z mikrobloga

@TS050:
Tak tylko pocieszają sie dzieciaki z biednych rodzin.
Smutna prawda jest taka, że syn kogoś kto zarabia ponad 100 średnich krajowych, prawie zawsze będzie bardziej inteligentny od syna kogoś kto zarabia całe życie połowe średniej krajowej.

Genetyki nie oszukasz, jest bezlitosna
  • Odpowiedz
@Wygryw11: ale ja nie muszę się pocieszać, kredytu nie mam, samochód z salonu. po prostu chodziłem do liceum z takimi ludźmi, parking wypchany porsche i emkami a jedyne rozmowy to yyy mój szybszy kurła ja to chyba m6 kupie jak ojciec sypnie xD

ZERO innych tematów, ZERO zainteresowań. no ale wmawiaj sobie xD
  • Odpowiedz
@Wygryw11

Smutna prawda jest taka, że syn kogoś kto zarabia ponad 100 średnich krajowych, prawie zawsze będzie bardziej inteligentny od syna kogoś kto zarabia całe życie połowe średniej krajowej..


XD
  • Odpowiedz
@Wygryw11: Z różnych źródeł słyszałem historie o ludziach z koźmina.
I pamiętaj, że życie nie kończy się na posiadanym samochodzie.
Myślę, że psychoterapeuci by mieli sporo pracy z niektórymi przypadkami :)
  • Odpowiedz
@dan3k: @StorVoldighed: Ale akurat tu bym się nie śmiał na waszym miejscu, były badania i statystyka nie kłamie, jak stać cię na lepsze jedzenie/opiekę medyczną/ i ogóle gość zarabia w #!$%@? hajsu to nie rozpowiada o dupie maryny tylko raczej używa innych słów itp. Po prostu masz większa szanse, i możliwości zostania inteligentniejszym niż przeciętny chłopak z normalnej rodziny.

A że większość to #!$%@? ćpające banany które nie szanują nikogo
  • Odpowiedz
@Wygryw11: bogactwo bogatych dzieci bogatych ludzi to nie wynik inteligencji a lepszego startu od rówieśników. Lepsza szkoła, lepsze środki do nauki etc.
Oczywiście, nie świadczy to o ich ani inteligencji ani jej braku.
  • Odpowiedz