Wpis z mikrobloga

@Ber_in: po 15 krokach i 4 gwarantowanych: Pan, HIV Goku, Dabura, 2xBlack i 2xSSJ3. Mogło być lepiej.

Ilość "szczęścia" jest prawdopodobnie zależna od ilości kryształków na koncie, bo po 7 krokach nie miałem ani jedenego SP. Mialem taką samą sytuację w banerze z Herculesem (ponad 20k kryształków na starcie)
@Ber_in Pierwszy raz wydałem na ta grę kasę i poszło 150 zł. Raz ssj3, raz Goku Black, Coora i ze starych ssj2 gohan. Wszystkie kroki zrobiłem i zostało mi 500 kryształów. Może dojdą nowe misję to ubieram do konca bannera jeszcze 500. Jestem nawet zadowolony bo patrząc na ilość SP w tym bannerze to była duża szansa, że żadnego nowego nie dostane.
@Misjonarzz
@Erus
Ja miałem 2450 cc i zostalo mi jakies 400 takze nie jest zle.
Dobrze ze bieduje w tym miesiacu bo pewnie bym wydal hajs,ale w takim ukladzie moge spokojnie odpusic juz ten banner bo za 2k z hakiem mam 2 nowe postaci sp i wpadl jeszcze gotenks ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ber_in: ja wydałem łącznie 8.3k i na tym skończę, no chyba że nagle się okaże że Main Vegeta jest lepszy od Gogety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zasadzie to nie wiadomo nawet czy SSJ3 się sprawdzi w PvP, czy może ograniczy się jedynie do countera dla Bardocka, bo Black z racji słabego Z ability raczej się nie przyda
@Ber_in: może i staty ma w miarę dobre, ale na jego miejsce mam 5-gwiazdkowego Super Vegete, który uzupełnia się z Gogetą i Bardockiem w Saiyan team
@Erus
Zwazajac na to w jakim kierunku idzie ta gra to wiele hybrydami nie pograsz bo zaraz wleci pierdyliard postaci z boostem vs hybrid/saiyan
@Ber_in: no tak średnio bym powiedział. Granie Main Vegetą lub SSJ3 to coś w stylu kill or be killed. Sam Black jest całkiem dobry, ale counter w postaci Gogety jest dla niego zabójczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)