Wpis z mikrobloga

1. Zabujaj się w dziewczynie z roku na studiach
2. Flirtujcie razem
3. Okazuje się że ma chłopaka (trudno)
4. Zrywa z chłopakiem (ale szczęście) przecież dobrze się dogadywaliście, teraz pójdzie gładko, w końcu sporo nadziałałeś i macie dobry kontakt. Teraz będzie z górki, atakuj.
5. Laska ma nagle ciebie w dupie, olewa i #!$%@? (co do #!$%@? jak to możliwe?)
6. Masz przyjaciela któremu ta dziewczyna jest obojętna i nie zwracał na nią uwagi.
7. Dziewczyna zaczyna podrywać Twojego kolegę w perfidny sposób przy tobie.
8. Spotykają się, spędzają ze sobą czas, są razem itp - wszystko na twoich oczach, obserwujesz jak jakiś cień.
9. Pęka ci serducho, chcesz się #!$%@?ć, #!$%@? znowu jedyne na co możesz liczyć to piach w oczy i #!$%@? w dupę a nawet i to nie.
10. Wewnętrznie nienawidzisz już tego przyjaciela i straciłeś koleżankę.
11. Profit? Kolejna porażka do długiej listy i #depresja u bram.

#przegryw #przegrywanietomojapasja #tfwnogf próba #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #zalesie
  • 31
@uhu8: To już chyba stracone. To całkiem atrakcyjna dziewczyna, więc na brak adoratorów nie narzeka i może sobie wybierać co chce. Mam nadzieję że mi szybko ta sympatia przejdzie i nie będę na nią zwracał uwagi bo podświadomie to ciągle robię.
@Qusin: życzę Ci jak najszybszego zobojetnienia na nią.
Swoją drogą przypomniała mi się historia sprzed kilkunastu lat.
Kumpel (raczej alfa, w liceum i na studiach sporo się naruchał i laski się do niego kleiły) upatrzył sobie taką, nazwijmy ją dla opowieści Luiza, w owym czasie jego 10/10. Luiza dawała się adorować, zapraszać na koncerty, imprezy, ale nie chciała być parą. Kumpel nigdy takiego doświadczenia wcześniej nie miał - albo chodził z