Wpis z mikrobloga

@VonHautkopf:

a akurat miałem do przeniesienia 8 zgrzewek wody z bagażnika to dopiero skakałem z radości.


@goferek: kuzyn kupił mieszkanie, bodajże od 6 pięter trzeba robić windę, więc bloki na całym osiedlu mają 5 pięter, bo się bardziej opłacało developerowi czy coś

kupił mieszkanie na 5 piętrze, do kapitalnego remontu

ja tam umieram wchodząc do niego na odwiedziny, a on zniósł/wniósł pewnie w tonach gruzu/cegieł i innych materiałów, bo remont
@VonHautkopf @hazawwin moi teściowie mieszkają na 4pietrze w starym budownictwie. Chodzę tam tylko jak muszę, różowa zła, ale powiedziałem że #!$%@? wlazic na 4 piętro co chwila. Od tego czasu jeździmy tam tylko na urodziny/święta. Ehh i mam święty spokój ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mieszkać na czwartym piętrze i wyżej bez windy to jest masochizm w czystej postaci
da się zrobić, ale wiadomo. Jak mieszkałem na 5. i była awaria windy, a akurat miałem do przeniesienia 8 zgrzewek wody z bagażnika to dopiero skakałem z radości.


@zielinski998: bo raczej, że by mi się nie chciało
wziąłbym dwie zgrzewki, a jak sie skonczy to po następne dwie
@VonHautkopf: Raz sobie jedna pani będąca psim fryzjerem zamówiła dwa worki karmy po 15 kilo i jakieś tam szpargały. Adres dostawy domowy.

Tylko wie pan, w domu jest moja mama i siedzi z córeczką więc nie zejdzie na dół, jakby mógł pan to zanieść, mieszkanie jest na pierwszym piętrze

Dobra, OK. Zaparkowałem kawałek od osiedla, bo oczywiście blok gdzieś na środku, brak dojazdu, brak miejsc parkingowych, a najbliższe miejsce do postawienia
Pobierz
źródło: comment_Rlu6CDv8KMPRhZbPblHGSaNphCnaLTYL.jpg
@VonHautkopf: W poprzedniej pracy miałem 12 pięter, teraz mam 5 do swojego biura. Było ciężko, zwłaszcza po obiedzie, ale jak człowiek ma prace siedzącą to czasem jedyny ruch w ciągu dnia. Windy nie tykam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: To sobie możesz wyobrazić jak było po powodzi: na 5 piętrze bez prądu i wody trzeba było przynosić codziennie w wiadrach wodę do mycia i gotowania z beczkowozu przez ponad miesiąc. Oczywiście winda nieczynna.