Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy spuszczasz się, żeby dogodzić pasażerce w BlaBlaCar i dojeżdżasz po nią na jej prośbę, chociaż wcale nie musisz tego robić, dowozisz do celu, po drodze pytasz kilka razy czy wszystko OK, czy nie ma jakichś uwag, potrzeb etc, a po odbytym kursie dostajesz ocenę "wszystko przebieglo jak trzeba:)polecam!", ale ocena wystawiona przez pasażerkę to 4/5, więc spada Ci średnia ocen. No #!$%@?, co trzeba mieć w głowie...

#gorzkiezale #blablacar #logikarozowychpaskow
  • 108
@tomash-pl: ja mam wystawionych ponad 100 przejazdów, ponad 50 ocen, średnia to 4,9 (dostałem jedno odradzam od kretynki która pomyliła godziny odjazdów i zwaliła to na mnie Xd) i nigdy po nikogo nie jechałem. Jak dostaje pytanie czy może będę akurat tamtędy przejeżdżał to mówię wprost ze nie. Z pasażerami się nie pieszczę, nie podwoze w inne niż wyznaczone na blabla miejsce. Mam w dupie jak się czuja w samochodzie, cisnę
@Menik: brawo , robię tak samo , z tym że jak mocno mi się nie spieszy i mam jednego pasażera to kasuje więcej chociażby za 5 min więcej jazdy ,jak jade w nocy na pustym autobahnie to jeszcze nikt mi się nie #!$%@? że jadę za szybko
@tomash-pl: ja gdy widzę na blabla, że ktoś ma mniej niż 4.7-4,8 to zaglądam w komentarze i szukam czegoś ciekawego. Czasem ktoś ma po prostu kilka "czwórek" i już, a czasem są same "rewelacja" a potem jakiś wpis w stylu: "słucha disco polo na cały regulator i czyta messengera w trakcie jazdy". I wtedy wiadomo, że taki ktoś jest do odstrzału bo większość pasażerów daje "5" i piszę polecam pozdrawiam, ale
@tomash-pl: @Menik: polecam ten styl co Menik. Ktoś rezerwuje-od razu ustalam początek i koniec. Zjazd z trasy 1-2km max. Tych co uważają Blabla za taryfe (przyjedź po mnie tu i tu, odstaw tu i tu) anuluje od razu. Rekordzista chciał żebym 40km nadrobił dla jaśnie pana, anulowane z marszu. Średnia 4,8, na brak pasażerów nie narzekam