Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ironiczny_qwert: tak btw. Do opalania studenckich projektów czy tych od doktorantów są sieci serwerów umieszczone bodajże bezpośrednio w katedrze informatyki. Z tego co pamiętam na teorii wspolbieznosci coś tam się na nich wykonywało na kartach graficznych. Myślę też, że w przypadku konkretnej inzynierki z tego zakresu na pewno by uzyczyli ich mocy
@Verbatino: skorzystanie - odpalenie jakiegoś kodu itp.


@ironiczny_qwert: A czemu nie odpalisz na swoim kompie?
Ta infrastruktura serio sporo kosztuje dlatego warunkuje się dostęp do rozsądnych rzeczy.
Kiedyś nie było większego problemu by skorzystać z usług centrum tylko konieczna była rejestracja i uzyskanie grantu.- o ile widzę na stronie http://www.plgrid.pl to to się nie zmieniło.
Jeśli po prostu interesuje Cię co i w jaki sposób odpala się na tym sprzęcie
@ironiczny_qwert: tak, jest możliwość, u nas na zwykłych zajęciach mieliśmy przedstawiony problem z jakiegoś grantu i jak chciałeś trochę bardziej podrążyć to mogłeś zagadać i mieć możliwość rozwiązania tego w całej okazałości w warunkach bojowych na tym cacku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Verbatino: O tym kompie dowiedziałem się dziś z wypoku, więc wybacz, nie wiedziałem co i jak tam działa.

A na moim kompie pewnych wielkich rzeczy nie odpalisz - mało pamięci + trwa to wieki. Ale już wiem jak plus minus to działa więc dziena