Wpis z mikrobloga

@SirBlake: Świetny komunikat dla inwestorów. Nie dość, że jest u nas korupcja i jak nie zapłacisz haraczu to będziemy cię gnębić, to jeszcze za ujawnienie nieprawidłowości zrobimy wszystko by cię zniszczyć.
  • Odpowiedz
@Herubin: Obecnie rządzący nie potrafili przewidzieć, że wysokie stanowiska bankowe należy dawac ludziom NIEsterownym, mądrym i profesjonalistom ? Teraz widać czym grozi lekkomyślność w tak ważnym sektorze. Zaraz się UE do nas dowali albo i MFW.. cholera wie co to będzie.
  • Odpowiedz
@SirBlake: A te nagrania zostały już opublikowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo na razie to bezpodstawne oskarżenia, plus jak wyczytałem sama oferta miała zostać napisana na kartce? a gdzie ta kartka?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Herubin: @kiedys_bylem_bordo: z jednej strony data nieprzypadkowa, z drugiej strony każdy klient który miał tam pieniądze wie że był nagabywany na różne wątpliwe produkty inwestycyjne (to dotyczy ib, getinu, świętej pamięci open finance I pewnie jeszcze innych)
  • Odpowiedz
  • 81
@PatologiiZew: W sumie dla opozycji spora pułapka na która już się łapią zresztą, bo z GetBackiem w tle, to jednak trudno nie uznać tej decyzji za uzasadnioną. Ja jestem tylko ciekawy jak się toczyły przez te 7 miesięcy negocjacje na linii Czarnecki-KNF, coś ewidentnie poszło nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SirBlake: W sporze politycznym zasadność niestety ma małe znaczenie. Teraz Czarnecki jest jako "ofiara'. Gdyby ujawniono to po wpisaniu na listę (kwestia czasu bo o tym już wspominano) to byłoby pewnie że się mści.
Widzę też że PiSowska narracja idzie w tym kierunku. Czarnecki ich zdaniem wiedział o wpisaniu i zrobił krok do przodu.
Tak czy siak zapowiada się ciekawie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja jestem
  • Odpowiedz
@gustawny: Ostrzeżenie dotyczy oferowania obligacji Getback, a nie wypłacalności banku, więc nie wiadomo. Raczej nie będą wypłacać, bo wierzą w bezpieczeństwo zapewniane przez BFG.
  • Odpowiedz
  • 14
@SirBlake KNF od dawna jest skorumpowany i skompromitowany. Ambergold, getbeck.. polecam wpisać na YT "łowcy frajerów" jak się ludzi robi na kasę obiecując złote góry... Proceder radośnie trwa od dekady, a KNF nie widzi problemu, albo nie chce zobaczyć.
Posłuchaj tutaj co mówi Patryk Przeździecki.
Sarza01 - @SirBlake KNF od dawna jest skorumpowany i skompromitowany. Ambergold, getb...
  • Odpowiedz
  • 1
Widzę też że PiSowska narracja idzie w tym kierunku. Czarnecki ich zdaniem wiedział o wpisaniu i zrobił krok do przodu. @PatologiiZew I tak zapewne było. Ale tak jak mówisz to ma małe znaczenie, dla obywateli dobrze, że taki rzeczy wychodzą.

A ze Czarneckiego intencje nie są krystalicznie czyste? No trudno.
  • Odpowiedz