Wpis z mikrobloga

@ToJaWojtek: zobacz czy da radę traficarem wjechać ( ) . Pogadaj z kierowcą jeszcze raz. Jak nie zrozumie to karny #!$%@? na szybę, jeżeli to nie poskutkuje to spuść powietrze z opon. Ostateczna ostateczność, jeżeli nie ma kamer to wywalasz szybę i przestawiasz auto. Tylko rękawiczki sobie skołuj ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ToJaWojtek: Przede wszystkim nie słuchaj wszystkich prymitywów od karnych #!$%@?ów, rozbijania szyb itd. Nie niszcz cudzego mienia bo jeszcze na twoją niekorzyść to się wywinie (jeśli by do tego doszło, to prawidłowo z resztą).
Pogadanka z tą osobą, kartki za szybę, możesz ty ją zastawić, ale tak żeby nie uszkodzić.
Jak nie wiesz gdzie mieszka, no to zabawa w detektywa i się dowiedz ;) Jak pogadasz w obecności jeszcze jej mamy
@szaremyszki: Naklejka czy spuszczenie powietrza nie czynia zadnej szkody. Zreszta kto Opa zlapie. Na pewno nie tepa lala z Pasaata. ;)

Do takich ludzi nic nie dociera. Czuja sie bezkarni wlasnie przez takie osoby jak Ty bo wiedzą ze nic im nie zrobisz go Cie beda walic w rogi az milo..( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zaplacilem za moje miejsce parkingowe to nikt mi go nie bedzie ograniczać.
@Dorth: Naklejka na szybę to nie taka pierdółka jak się wydaje. A spuszczenie powietrza tylko sprawi, że auto będzie dłużej stało + awantura gwarantowana. Nie daj boże zbić szybę, bo to już niezła dewastacja i raczej gwarantuję, że policja wkroczy...

Wg. mnie najlepszym wyjściem byłyby działania po stronie administracji osiedla - oznakowanie parkingu, strefa ruchu itd. Dałoby to narzędzia do działania służb, lub samodzielnego ew. odholowywania delikwentki na jej koszt. Z