Wpis z mikrobloga

@Glupiii: to nie jest ikoniczny sposób. To taki synonim bezguścia jak koszule z kolorowymi wstawkami, wydziwiane kołnierzyki i pseudoklasyczne buty z ccc z podwójnymi szwami i kolorowymi nitkami. Może sprawdzało się właśnie w podstawówce by było widać który chłopczyk przyszedł z którą dziewczyną (naprawdę słodkie). Coś takiego krzyczy po prostu że faceet robi kobiecie za dodatek do kreacji, taki jak torebka czy szpilki i sam nie potrafi się ubrać. Krawat ma
Nie rozumiem, czemu zwykłej popijawie nadaje się rangę tak ważnego wydarzenia za które de facto przepłaca się najczęściej. Idź w czym chcesz, ważne żeby czuć się komfortowo i nie odstawać od dress code'u wydarzenia.
Dziewczyna z którą byłem na studniówce miała prostą granatową, dość obcisłą sukienkę po kolana i botki pod kolor. Pomijając urodę, wyglądała zdecydowanie lepiej niż część "#!$%@?" lasek.
@Arrivedrci: Jestem zdania, że studniówka jest zbyt oficjalną imprezą, żeby nie stosować się do podstawowych nawet zasad stosownego ubioru.
Nagie ramiona nie są dużym problemem, natomiast tak mocno odkrywająca mini nijak się nie wpisuje ani w strój formalny, ani w strój wieczorowy. Sama sukienka jest ładna, dziewczyna prezentuje się w niej bardzo dobrze, ale uważam, że powinna być dłuższa, minimalnie do połowy łydki.
Sama szukałam sukienki bardzo długo, ale te, które
Pobierz
źródło: comment_8FbdySQhQGifh5hCMQpY9vI18regDCWZ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glupiii:

2018

ktoś mówi o zakładaniu krawata w takim samym kolorze jak partnerka, żeby pokazać innym, że ma się dziewczynę


WHAT #!$%@?

Może jeszcze kupujesz te kompleciki, że poszetka (z tekturką), krawat, spinki i przypinka do butonierki mają ten sam kolor i materiał?
@SweterWPaski
O luj. Na studniówkę wpuszczają emerytki?

Mnie #!$%@? zabrakło tylko białej koszuli z żabotem ( )

Studniówka oficjalna? To jest kuźwa bal prezydencki czy ostatnia większa inba przed maturą?

@Arrivedrci
A ta kieca jest imo może i ładna, ale niepraktyczna. Będziesz za sobą ciągnąć wszędzie ten ogon i prędzej czy później gdzieś nim zaczepisz, albo ktoś Ci nadepnie.
Na moje to najlepsze są proste kiecki przed