Wpis z mikrobloga

@RSjabber Mieszkaliśmy.
@reaveres
Było spoko tyle, że teraz po dwóch latach często są kłótnie o takie trywialne rzeczy, ze ręcznik wieszasz tam nie tu, kubki tam nie tam. Piwo z kolegami w domu? O nie nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) To są rzeczy drobne, ale ciągle jest coś i pamiętam czasy jak byłem kawalerem, ale po wyprowadzce z domu mieszkałem z kumplem na studiach. W życiu nie przyszło
@reaveres: Ślub to szczyt jakości związku. Później jest raczej już tylko gorzej. Jako mężczyzna mogę powiedzieć, że przestawia się myślenie z upoluj/zdobądź na założyłeś rodzinę musisz być odpowiedzialny. Kobiety często odbierają to jako "jemu już nie zależy jak kiedyś, już się o mnie nie stara", a po prostu zmieniają się priorytety i to rodzina jako całość nim jest. I często też jedna i druga strona pozwala sobie na więcej w kwestii
@Striker9993: Ale wiesz że małżeństwo może (i powinno być) lepsze od tych czasów które wspominasz? Ale musicie rozmawiać i nie doprowadzać do kłótni o takie pierdoły. Jeżeli dostrzegasz że np. ona nie umie udzielać takich uwag na spokojnie to zauważ to i wytłumacz że byłoby dużo lepiej gdyby inaczej zaczynała takie tematy. Jeżeli odpowiednio i umiejętnie to zrobisz (tzn. na spokojnie, z wyrozumiałością i jedynie wskazując na swoje emocje i wspólne
@Striker9993: to tak ma mój ojciec i z każdym rokiem to przybiera na sile, to jest jakaś psychoza. A najlepsze, że sam się tego nie trzyma xD
Jak rozmowa z nią nic nie da to spierdzielaj jak najszybciej