Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jestem w bardzo dobrym związku, świetnie się rozumiemy i po prostu dobrze ze sobą współgramy Jest po prostu dobrze, problem jest jednak z seksem. Nie żeby mi odmawiała, jest bardzo chętna i dobra ale chodzi tu bardziej o fantazje, ona nie ma w ogóle fetyszy, kompletnie nic. Zawsze chciałem wziąć udział w seksie grupowym, trójkącie, po prostu z udziałami osób trzecich tylko że ona jest całkowicie przeciwna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawsze miałem nadzieje wziąć udział w czymś takim, ale związek mi to uniemożliwia. Lepiej porzucić marzenie dla związku, próbować ją jeszcze jakoś przekonać?
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz spróbować się dogadać i realizować fantazje na zewnątrz, za jej zgodą. U niektórych to działa. Warto spróbować, żeby się przekonać czy to w ogóle dla Ciebie, czy realny seks w większym gronie jest tak samo fajny jak fantazje na ten temat? Niektórzy się rozczarowują, inni uzależniają, ale dla wielu to po prostu fajna zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja #!$%@?ę XD wyobraź sobie, że można się nie nudzić seksem będąc TYLKO we dwójkę. może być ciekawie bez trójkątów i innych gangbangów.


@kwasnydeszcz: wyobraź sobie, że ludzie są różni i mają różne potrzeby. Określając swoje preferencje jako normalne, a inne jako "nienormalne" stajesz się zwykłym faszystą. Równie dobrze ja mogę lubić sernik bez rodzynek i twierdzić, że to normalne, a jak Ty lubisz sernik z rodzynkami to jesteś #!$%@?. Pasuje
Określając swoje preferencje jako normalne, a inne jako "nienormalne" stajesz się zwykłym faszystą


@JudeMasonPolakozerca: xD
Zawsze w społeczeństwie są normy i są odstępstwa od normy, niektóre odstępstwa są niegroźne inne groźne, a jeszcze inne karalne. To że różowy w tym układzie jest nazywany normalnym znaczy tyle że jest taki jak większość, nie wiem może to być dla ciebie zaskoczeniem, ale większość nie uprawia seksu grupowego. No ale skoro stwierdzenie faktu to
@JudeMasonPolakozerca: kulturowo związek to dwie osoby więc tak, przyjmujemy że taka jest norma. Są różne potrzeby więc pojawiają się poligamie poligymie polisrymie czy cokolwiek, związki otwarte co się nawet zwiazkiem nazywać nie powinno, ale zajmijmy się tym, że tu wystąpił konflikt interesów który nie skończy się dobrze.
Idea zwiazku zakłada zależność i wyłączność (tak rozumiem wierność) więc autorze postu jeśli masz inne podejście to może szukaj dziewczyny z podobnym swiatopogladem? W
To że różowy w tym układzie jest nazywany normalnym znaczy tyle że jest taki jak większość, nie wiem może to być dla ciebie zaskoczeniem, ale większość nie uprawia seksu grupowego.


@genesis2303: ale dużo ludzi (jeżeli nie większość) o nim marzy, w tym znakomita część pań. To, że nie uprawiają tej formy seksu w realu wynika w dużej mierze z konserwatyzmu i zahamowań seksualnych naszego społeczeństwa. Tu nawet opalanie się topless czy