Wpis z mikrobloga

To jest jakaś padaka, żeby ciężko było kupić nowe auto z salonu z automatem który w XXI wieku powinien być standardem.
Minimalne kwoty od której się zaczynają opcję z automatem to 90k zł, nawet przy posranych cłach, vatach i kosztach transportu bardziej opłaca się sprowadzać auto z USA niż kupować w Polskim salonie.
A kogo to wina - oczywiście Januszy "tylko manual, ja muszę mieć kontrolę nad autem"

Ehhh, 3 świat.
#motoryzacja #auto #samochody
Pobierz loczyn - To jest jakaś padaka, żeby ciężko było kupić nowe auto z salonu z automatem ...
źródło: comment_pUR758iWiQE3QMeX0uZ8BjcBSrADVPZ4.jpg
  • 308
Aż sprawdziłem te polo, z DSG, 1.0TSI 95KM od 68k, bądź 115KM od 71k.

Sztuka dla sztuki, wydać taką kasę na taką zabawkę, ale jak widać się da, więc tym bardziej nie masz na co narzekać. ¯_(ツ)_/¯


@Crow7422: Chyba po prostu muszę się z tym pogodzić, że tak to już wygląda i jeździć starymi strupami.
@Crow7422: Polo/Golf? Tam jest 7 biegów ale w sumie masz rację. Jakoś tam mało się tym interesowałem a jeździłem trochę autami premium i faktycznie 8/9/10 biegów to już wyższy budżet trzeba mieć
ja rozumiem przyjemnośc jazdy manualem, ale w conajmniej 300 konnym BMW a nie paskiem w gnoju 105 koni :D


@Longerrr: Ja właśnie tego nie rozumiem, tzn rozumiałem zanim kupiłem mocne V6, a teraz wiem że łączenie mocnego silnika i manuala, to koszmar bo zamiast cieszyć się z jazdy, to się macha tym drążkiem jak jakiś debil. Jak jeździłem strupem 130KM to mi było rybka, bo na każdym biegu i w każdym
Minimalne kwoty od której się zaczynają opcję z automatem to 90k zł


@loczyn: Bez przesady, można spokojnie kupić auto za 70-80 tys. zł z automatem. Ale według mnie dopłata do automatu nadal jest za wysoka.
Bez przesady, można spokojnie kupić auto za 70-80 tys. zł z automatem. Ale według mnie dopłata do automatu nadal jest za wysoka.


@TomdeX: Raz, że ceny są "fajne", po drugie polak musi dopłacić za coś co powinno być w standardzie.
@loczyn: "AUTOMAT? JA TAM WOLE MIEĆ KONTROLĘ NAD BIEGAMI"

A tak poważnie, faktem jest, że o automat trzeba dbać i jest bardziej wymagający od manuala ale odwdzięcza się za to niesamowicie przyjemną jazdą.

No i mozna sobie żonkę albo duperkę na nóżke złapać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ranndolf: @kasztan00: @TomdeX:
No tylko problem jest taki, że te auta zaczynają się np od 40k, ale muszę wybrać #!$%@? opcję za 60k ze posrebrzanymi ramkami tylko po to żeby mieć automat.
Właśnie chodzi o to, żeby można było sobie wybrać plastikowego dziada z kołpakami zamiast alusów 19" ale z automatem, nawet za dopłatą 4-8k.